Закарпатець розповів про користь соку
30.04.2018 10:07
305
0
Багато розмов про користь сироїдіння і так званого «живого харчування». Бфльш детально Олег Блажівський розповідає про це на Закарпатпост.
Сьогодні про здорове харчування говориться багато, проте мало хто вникає у те, що це таке насправді. Натомість із екранів телевізорів постійно пропагуються лікарські препарати. Більше того, чи не в кожному невеликому містечку із кожним роком відкривається все більше аптек, але люди при цьому починають все більше і більше хворіти.
Тож сьогоднішнім гостем газети «ПОРАДИ» є людина, яка не просто на словах знає про живу їжу, але й дотримується правильного раціону. Олег БЛАЖІВСЬКИЙ на власному досвіді переконався, що натуральні продукти і сироїдіння здатні творити дива. Ми попросили його розповісти про користь та шкоду від соків.
– Існують соки прямого віджиму в пляшках, але потім вони проходять процес пастеризації. Тобто, в супермаркети поступають термічно оброблені. Насправді всі соки в тетрапаках робляться на яблучній основі, навіть томатний. Адже насправді в нас ніколи не ріс ні апельсин, ні ананас, а соки завжди робилися. Тобто, до концентрату яблучного соку додавали воду та хімічний концентрат. Там нічого натурального немає. Якісна продукція йде на експорт, а нам залишається хімія.
Якщо ж сік ви самостійно зробили і зразу його випили, то він буде корисним. Це – чиста енергія. Це ж стосується овочевих соків, окрім бурякового його бажано окислити 20-40 хв. Вони очищують печінку, підживлюють організм хлорофілом, кальцієм, вітамінами, цінними мікроелементами. Тобто, крім води людина отримує ще багато дуже корисного. Точніше – фруктові соки дають енергію, трав’яні – мікроелементи, овочеві – мають очисну функцію. Роблять навіть картопляні соки. Вони чистять шлунок. Але ними не зловживають. Якщо яблучний чи цитрусовий можна пити постійно, то картопляний – ні. При цьому непідготовлені люди буряковий сік окислюють, тобто, залишають відстоятись на хвилин 20-40, щоб він став менш «агресивним» для шлунку. На початкових стадіях це корисно всім, а пізніше – необов’язково.
Кажуть, що буряковий сік лікує рак. Так, це правда, але не тільки він. Конопляне масло також, як і проростки злаків. Просто нам цього не кажуть. Насправді вилікуватись від раку можна багатьма способами, треба змінити лише лужний баланс. Дехто робить це навіть за допомогою соди. А щодо буряка, то він чистить печінку і таким чином налаштовує організм на правильну роботу. Але за допомогою зелені цей процес пройде на порядок швидше.
Нагадаємо, На Закарпатті триває збір березового соку (ВІДЕО)
Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Коментарі - 0