За стан міжнародних, національних, регіональних й територіальних доріг відповідає Укравтодор

05.05.2018 11:41 51 0
За стан міжнародних, національних, регіональних й територіальних доріг відповідає Укравтодор
Обласна державна адміністрація надає перелік доріг загального користування державного значення в Закарпатській області, які перебувають на балансі Служби автомобільних доріг України. Це міжнародні дороги загальною протяжністю 355,9 кілометрів, національні (протяжністю 295,1 км), регіональні (протяжністю 86,9 км) та територіальні (протяжністю 183,3 км) дороги. Загальна протяжність доріг державного значення на Закарпатті становить 921,2 кілометри.
– Дороги державного значення перебувають на балансі Служби автомобільних доріг України й утримуються та ремонтуються за її кошти, – нагадує Геннадій Москаль.
Також він зауважив, що  ні обласна, ні районні державні адміністрації, ні органи місцевого самоврядування на Закарпатті не мають до цих структур жодного відношення та звернувсся до обласних й центральних засоби масової інформації з проханням враховувати цей факт при висвітленні проблеми ремонту доріг на Закарпатті. Нагадаємо, Дві дороги до кордонів на Закарпатті обійдуться в понад півмільярда гривень

Теги: Ремонт
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...