Дві дороги до кордонів на Закарпатті обійдуться в понад півмільярда гривень

04.05.2018 15:46 29 0
Дві дороги до кордонів на Закарпатті обійдуться в понад півмільярда гривень

Реконструкцію автодоріг на території області вже розпочато.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Закарпатській області договір на проведення ремонту автодороги міжнародного значення М-25 КПП “ Соломоново” – В.Добронь – Яноші з під’їздом до КПП ” Косино” (м.Чоп – В.Добронь) підписано з переможцем відповідного тендеру - київським ТОВ ШБУ-77 . Цьогоріч в межах виділених коштів передбачено ввести в експлуатацію 8,0 км автодороги. Загальна вартість робіт по ремонту всієї ділянки автодороги М-25 становить 275,5 млн. грн. Йдеться не лише про ремонт дорожнього полотна та узбіч, а й про повну реконструкцію придорожньої інфраструктури. Зокрема, роботи з влаштування кюветів і впорядкування водовідводу, розчистки смуги відводу від дерев і чагарників і ремонту мостів труб, влаштування дорожнього покриття. Після проведення поточного середнього ремонту, дорожній одяг влаштовується із застосуванням технології холодного ресайклінгу.
"Реалізація даного проекту дозволить значно скоротити віддалі вантажопасажирських перевезень, раціонально перерозподілити транспортні вантажопотоки міжнародних перевезень з Румунії та Угорщини і розвантажити перенасичену автотранспортом основну дорожню артерію області – автодорогу М-06 Київ-Чоп", - зазначають дорожники.
Крім того, згідно даних порталу держзакупівель Рrozorro згаданий виконавець став переможцем тендеру щодо поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення М-24 Велика Добронь – Мукачеве - Берегове - контрольно-пропускний пункт "Лужанка". Згідно договору загальна вартість робіт складає 349 413 415 гривень. Отже, у підсумку, ці дві прикордонні автодороги обійдуться в понад півмільярда гривень (624 913 415.00 грн). Нагадаємо, як повідомлялося, стало відомо, які дороги будуть ремонтувати на Закарпатті в 2018 році. Також, раніше "Перший кабельний" публікував інформацію про обсяги бюджетних коштів на фінансування та реконструкції доріг у Закарпатській області  та про капітальний ремонт державної автомобільної дороги М-25.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...