З понеділка закарпатські школярі можуть знову перейти на дистанційне навчання

07.09.2021 20:35 956 0
З понеділка закарпатські школярі можуть знову перейти на дистанційне навчання

Як ми писали раніше, голова регіонального департаменту охорони Анатолій Пшеничний нагадав, що наступного тижня відбудеться засідання державної комісії ТЕБ та НС, і Україна перейде до «жовтої» зони.

Якщо з 13 вересня введуть "жовту зону" карантину, то в навчальних закладах, де вакциновано менше ніж 80% персоналу, вони мають перейти на дистанційну або змішану форми навчання.

За словами Анатолія Пшеничного, наразі найнижчі показники щеплень в Рахівському районі, Тячівському, крім райцентру, а також у місті Хуст.

Директорка департаменту освіти ОДА Мар’яна Марусинець зазначила, що на Закарпатті є школи, де відсоток вакцинації нульовий.


"Це Солотвинський ліцей, Білоцерківський ліцей, Глибокопотіцький ліцей, тобто вся Солотвинська територіальна громада практично проігнорувала те, що треба провести щеплення. Неліпинська територіальна громада, Хустська ТГ. І можна ще називати цей перелік. Від того, як ми будемо працювати, буде залежати не тільки якість освіти, а й економічний приріст Закарпаття, тому що прийдеться батькам залишатися вдома, займатися учнями", — сказала Мар’яна Марусинець.Варто зазначити, що лише 7% закарпатців повністю вакциновані.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...