З 11 листопада поліція почне карати власників нерозмитнених автомобілів

10.11.2021 20:55 1298 0
З 11 листопада поліція почне карати власників нерозмитнених автомобілів

Про це на брифінгу після засідання РНБО, 10 листопада, повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

 У червні почала діяти нова пільгова формула щодо розмитнення «євроблях», що в'їхали на територію України до кінця 2020 року.

Відтак, сьогодні 10 листопада, завершився строк дії закону про пільгове розмитнення "євроблях" за пільговим. У зв'язку з цим, Денис Монастирський підтвердив, що з 11 листопада поліція почне карати власників нерозмитнених автомобілів.

Поліція протягом довготривалого мораторію поліція не штрафувала водіїв "євроблях". Проте від завтра, 11 листопада, Нацполіція буде карати водіїв "євроблях" згідно передбачених законом норм, — зазначив Денис Монастирський.

Відтак, з 11 листопада поліція може зупиняти нерозмитнені «євробляхи» та накладати на їх власників штрафи у 8,5 тис. грн та передавати дані про ці авто до Держимтслужби. Митники, у свою чергу, стягуватимуть штрафи за перевищення термінів ввезення автомобілів. Після сплати штрафу автомобіль можна буде вивезти за кордон або розмитнити його в Україні.

Крім того, передбачена відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасового ввезення на митну територію України, у користування або володіння іншому обличчю, а також використання автомобілів у комерційних цілях, понесе за собою штраф у розмірі 34 тисячі гривень.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...