На річці Дунай у Будапешті вилучили з української баржі 2,8 мільйонів пачок цигарок (ВІДЕО)

10.11.2021 19:20 1817 0
На річці Дунай у Будапешті вилучили з української баржі 2,8 мільйонів пачок цигарок (ВІДЕО)

Правоохоронці Угорщини  вилучили з української баржі 2,8 мільйона пачок, або 57 мільйонів штук неоподаткованих цигарок. Судно затримали на річці Дунай у Будапешті.

 

Податкова поліція Угорщини оцінює збитки у 4 мільярди форинтів і називає цю партію контрабанди «безпрецедентною». Зловмисникам загрожує 20 років за гратами.

Загальну ж партію безакцизних цигарок кількістю 5,5 мільярдів штук, угорські податківці називають «безпрецедентною». Під арешт взяли чотирьох зловмисників.

По документам товар, який перевозила баржа, значився як сіль. Кожен із 1300 однофунтових (0,5 кг) пакетів солі містив також у загальному понад понад 2,3 мільйона пачок цигарок. Це півмільйона пачок, так само схованих в упаковках із сіллю, знайшли у одному із приміщень округу Будапешт.

За оцінкою податкової поліції збитки, завдані економіці сусідньої країни оцінюють у 4 мільярди форинтів. З підозрою у причетності до злочину затримали групу громадян Угорщини українського походження.

Дії затриманих оцінюються як бюджетне шахрайство та відмивання грошей. Санкція передбачає до 20-ти років позбавлення волі.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...