Ужгородка Валентина Семаль виборола "золото" на чемпіонаті Європи з ММА

10.11.2021 18:30 1351 0

Змагання тривали 3 дні, з 7 по 9 листопада. Представники з 14 країн світу прибули до столиці України.

Борчиня розповіла про особливості змагань, які через пандемію кілька разів переносили.

Моя підготовка до чемпіонату Європи почалася ще в кінці літа, оскільки турнір був запланований у вересні, у Греції. Пізніше дати проведення і змістилися на жовтень, а локація в Грузію. Але через непросту ситуацію з пандемією змагання знову перенесли і в результаті приймаючою країною стала Україна", зазначила спортсменка, - зазначила спортсменка.

Відомо, аби вийти на поєдинки спортсменам потрібно було пройти жорсткий медичний контроль і вибіркове гідратаційне тестування. Після фінальних поєдинків на спортсменів чекав вибірковий допінг контроль.

За словами Валентини Семаль чемпіонат Європи проходив без глядачів, але попри це атмосфера була неймовірна. Підтримка команди завжди додавала сил і впевненості кожному, хто виходив на ринг. Бої можна було дивитись на онлайн-трансляціях.

Я змагалась у ваговій категорії 47.6 кг. У фінальному поєдинку проти спортсменки з Туреччини я перемогла у третьому раунді технічним нокаутом. Ця перемога дає мені можливість виступити на чемпіонаті світу з ММА у складі національної збірної, - підсумувала Валентина Семаль

Поєдинок можна переглянути у відео "GAMMA - European MMA Championships 2021" за таймкодом 04:26:47.

Хочемо зауважити, що Українська збірна зайняла перше командне місце на змаганнях.