Юрій Горбунов розкрив ім’я новонародженого сина (ФОТО)

11.09.2021 02:30 911 0
Юрій Горбунов розкрив ім’я новонародженого сина (ФОТО)

Нарешті стало відомо, як Юрій Горбунов та Катя Осадча назвали другу спільну дитину. У подружжя було п’ять варіантів. На якому ж вони зупинили свій вибір?

В серпні Катя Осадча та Юрій Горбунов стали батьками вдруге. У пари народився ще один син, якого вони назвали Данило. Про це ведучий відверто розповів в програмі «Твій день».

 Юрій був присутній на пологах і робив всі необхідні процедури. Насамперед він перев’язав пуповину. Після партнерських пологів ставлення Горбунова до Осадчої змінилися — тепер він все пробачає дружині, адже розуміє, через що вона пройшла. 

«Я вважаю, що кожен чоловік повинен бути присутнім на пологах. Зумів зробити дитину — вмій і прийняти. Але до цього процесу треба бути готовим, я ходив на лекції, читав книги. Коли ти все знаєш і готовий, то це уривки загального щастя, яке до тебе приходить з народженням дитини. Єдиний недолік партнерських пологів — після них ти жінці все прощаєш, коли згадуєш, через що вона пройшла», — говорить Юрій Горбунов. 

Для 51-річного Юрія Горбунова це вже друга дитина. Він не зважає на свій вік і дуже щасливий бути татом, хоча доводиться зіштовхуватися із труднощами:

 «Я це роблю в кайф. Сьогодні вночі ми прокидалися раз 6, звичайно, втомлені, але дуже щасливі. Я не дивлюся на свій вік, за внутрішнім відчуттям, мені 21, тільки знань зараз більше. У дорослому батьківство більше свідомості і внутрішньої дисципліни», — зізнався ведучий. 

Нагадаємо, Катя Осадча повідомила про народження сина 19 серпня. Разом з чоловіком вона також виховує 4-річного сина Івана, а ще має дорослого сина Іллю від попереднього шлюбу, який в цьому році вступив в університет в США.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...