Катерина Осадча про народження третього сина та новий сезон «Світського життя»

08.09.2021 10:58 344 0
Катерина Осадча про народження третього сина та новий сезон «Світського життя»

Через 2 тижні після пологів Катерина Осадча відвідала студію денної передачі «Твій день» та розповіла про передчасні пологи, новий сезон «Світського життя» та як планує поєднувати материнство та появи на червоних доріжках.

Малюк влаштував приємний сюрприз, народившись на 38 тижні

Трохи більше 2-х тижнів тому Катерина Осадча стала матусею третього сина. Відразу після пологів вона розповіла, що дуже мріяла про дівчинку, проте подякувала чоловікові за те, що у них «гарні хлопці». Родина трохи вагалась з вибором імені для малюка: Катерина зізналась, що у них є аж 5 варіантів. Врешті, батьки зупинились на імені Данило.

Завітавши до студії програми «Твій день» Катерина почула від Влада Ями комплімент про свій чудовий вигляд, та розповіла, що насправді ще не зовсім повернулась у форму, бо їй поки що не можна займатись спортом. Зараз вона носить сукні на розмір більше, ніж до вагітності, проте дотримується правильного харчування, щоб не зашкодити малюку.

Хлопчик народився трохи раніше, ніж передбачалось, і порушив робочі плани своєї матусі. Катерина активно готувалась до чергового сезону «Світського життя», мала знімати урочистості до Дня Незалежності, та планувала працювати ще 2 тижні. Проте малюк все вирішив по-своєму і влаштував приємний сюрприз, з'явившись на світ вранці 19 серпня. Пологи почались рівно через добу після останнього знімання.

«З новонародженим про графік домовляюсь ще в пологовому будинку»

Через 5 днів після пологів Катерина вже приступила до роботи, і в першому випуску «Світського життя» глядачі мали нагоду побачити ведучу до та після народження сина. До речі, в новому сезоні передача виходить в новий час, проте завдяки ТВ Мета завжди можна дізнатись про ефір улюблених програм. В новому сезоні глядачі побачать деяких зірок, які приміряють на себе роль ведучих улюбленого шоу. Окрім того, Катерина пообіцяла багато ексклюзивних та неочікуваних інтерв'ю.

На запитання, як їй вдається поєднувати материнство та інтенсивну роботу, Осадча зізналась, що як багатодітна матуся, має в цьому неабиякий досвід. З гумором вона розповіла, що ще в пологовому будинку домовляється з новонародженим про графік: що годування буде відбуватись кожні 3 години. Ведуча розповіла, що ретельно готувала свого середнього сина Івана до появи братика: прочитала багато літератури, спілкувалась з дитячим психологом. За її словами, Іван дуже позитивно поставився до новонародженого, та навіть намагається допомагати мамі, яка дуже тішиться з такої ідилії.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...