Юридичні особи, які купують електроенергію в ТОВ «Закарпатгаз Збут», отримують додаткові можливості

29.09.2021 16:23 399 0
Юридичні особи, які купують електроенергію в ТОВ «Закарпатгаз Збут», отримують додаткові можливості

ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує своїм клієнтам-юридичним особам пакет «Газ + Електроенергія». 

Підключивши цю послугу, підприємці, бюджетні установи та організації отримують знижку на газ незалежно від об`єму споживання.

«Пакет «Газ + Електроенергія» набирає популярності серед наших клієнтів-юридичних осіб. Окрім знижки на блакитне паливо, вони отримують додаткові можливості, серед яких: оплата по факту, оплата за послугу з розподілу електроенергії через постачальника, відсутність штрафів за небаланси і, звичайно, конкурентна ціна на електроенергію», - зазначає директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Усі юридичні особи, підключені до пакету «Газ + Електроенергія», отримують персонального менеджера, який оперативно формує рахунки та акти виконаних робіт з обох видів постачання. До послуг представників малого та середнього бізнесу також особистий кабінет 104 Бізнес Онлайн. Завдяки йому можна замовляти та коригувати потрібні обсяги, контролювати документообіг та отримувати рахунки в режимі реального часу.

Для додаткової інформації зв`язуйтеся з вашим менеджером по газу через форму на сайті https://zk.gaszbut.com.ua/forma-zvazku або за телефонами відділень ТОВ «Закарпатгаз Збут»: https://zk.gaszbut.com.ua/contacts-business

Довідка: Ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «Закарпатгаз Збут» видано постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 17.06.2020 року. Компанія має діючі договори з Операторами розподілу електроенергії  в торговій зоні «Бурштинський енергетичний острів», забезпечуючи безперебійне та надійне електропостачання юридичним особам в необхідних обсягах та за конкурентною ціною.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...