Як самостійно замінити захисне скло на телефоні: покрокова інструкція

17.08.2021 20:03 845 0
Як самостійно замінити захисне скло на телефоні: покрокова інструкція

Сенсорні екрани легко пошкодити, тому захисне скло для смартфона – необхідний аксесуар, який купують одночасно з новим ґаджетом. І тут же в магазині пропонують наклеїти його за окрему плату. Проте цю операцію легко проробити самостійно.

До того ж, захисне скло часто пошкоджується у процесі експлуатації телефону, і тоді доведеться його замінювати. Якщо це станеться через кілька років, то скло на стару модель смартфона вже неможливо буде знайти у офлайн-магазині – лише онлайн https://ivan-chehol.ua/zashhitnye-stekla/. І так чи інакше заклеювати його доведеться самому. Втім, встановити нове скло на телефон може кожен.

1. Видаліть старе захисне скло

Для цього його слід чимось підважити. Згодиться будь-який підручний засіб – від нігтя до пластикової картки, медіатора для гітари чи не дуже гострого ножа. Існують також спеціальні пластикові лопатки, призначені для цієї цілі, але насправді в домашніх умовах вони не так уже й потрібні. Тут головне діяти обережно, щоб не подряпати сам екран пристрою. У процесі старе скло ще сильніше розтріскається – це нормально, туди йому і дорога. Зазвичай, коли підважити захисне скло з одного краю, воно без проблем повністю відстає від екрану. Якщо скло вкрите густою павутиною тріщин, спочатку підважуйте найменш пошкоджені ділянки, а потім поетапно знімайте дрібніші уламки.

2. Очистіть екран від пилу і бруду

Для цього знадобляться дві серветки – волога і суха. Переважно вони йдуть у комплекті з захисним склом. Якщо ні, то одну серветку варто змочити у спиртовмісному склоочищувачі, горілці чи спирті. Це робиться для знежирення поверхні. Серветки потрібно брати з мікрофібри – такі не залишатимуть ворсин. Екран ретельно очищується вологою серветкою і потім до блиску витирається сухою. Необхідно стежити, щоб на поверхні не лишилося частинок пилу чи ворсу, які потім потраплять під скло.

3. Зніміть захисну плівку з нового скла

Це краще робити чистими руками і в приміщенні, де літає якомога менше пилу. Потрібно просто потягнути за «язичок» плівки, котра вкриває липку поверхню скла.

4. Наклейте скло

Спочатку його вирівнюють перед екраном, а впевнившись, що все збігається, обережно опускають. 

5. Розгладьте

Для кращого склеювання і витіснення пухирців нове захисне скло притискають, розгладжуючи сухою серветкою від центру до країв. Тепер екран виглядає як новий, а тріщин і сколів ніби й не було. Окремі невеликі пухирці можуть залишитися, але це не проблема – максимум через кілька днів вони зникнуть.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...