Гормональні пелети Biopell — чипи краси

17.08.2021 19:14 426 0
Гормональні пелети Biopell — чипи краси

Сучасні технології, які застосовуються в косметології, дають змогу залишатися молодими протягом довгого періоду часу. Тепер вік — не вирок, а лише спосіб набути досвіду та дізнатися більше про життя. А зовнішній вигляд можна зберегти за допомогою правильного харчування, спорту, дотримання режиму дня та, звичайно, косметології.

Однією з найновіших технологій, яка вже завоювала прихильність тисяч жінок, є біоідентичні гормональні пелети https://anacosmo.ua/omolozhenie-organizma/gormonalnye-pellety-biopell/ — імпланти (гранули) циліндричної форми приблизно 3 мм у діаметрі і до 10 мм завдовжки. Їх встановлюють у підшкірну жирову клітковину (зокрема у сідницю або живіт). Така процедура доступна в клініці «АНАКОСМО».

Що таке біопелети та навіщо їх встановлювати?

Така пелета не спричинить жодних незручностей чи дискомфорту, адже протягом короткого часу вона розсмокчеться та рівномірно розподілиться у тканині. Це не нова технологія, адже її використовували ще в 1930-х роках у США для збагачення організму тестостероном, отриманим від донора.

Коли ж варто скористатися цим способом лікування? Він показаний, якщо у вас:

  • Зайва вага та целюліт.
  • Слабкі м’язи.
  • Хронічна втома, слабкість, швидка стомлюваність, емоційне виснаження.
  • В’яла, суха шкіра.
  • Гормональний дисбаланс через підвищений рівень естрагону.
  • Приливи, спричинені настанням менопаузи.
  • Еректильна дисфункція та зниження лібідо.

Завдяки біопелетам ви отримаєте струнке та підтягнуте тіло без хірургічного втручання та імплантів. Вони працюють зсередини організму, активуючи його засоби, що дають змогу зробити тканини більш пружними та еластичними, що і є ознакою молодості та здоров’я. Цей спосіб вже допоміг тисячам людей.

Крім того, важливим компонентом для здоров’я будь-якої людини є якісна енергія та невичерпані сили для щоденних справ. Ви зможете відчути себе сповненим сил. А це дасть змогу позбутися проявів депресії та хандри, які також погіршують якість нашого життя. Гарний настрій надає очам блиску, а обличчю — сяйва молодості.

До переваг такої процедури можна віднести пружність і силу шкіри, яка досягається без необхідності застосування пластичної хірургії, але з не менш помітним результатом. Важливим для жінок старшого віку є і гормональний баланс, який забезпечує гарний настрій і відмінне самопочуття під час виникшої менопаузи.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...