Як купити на біржі криптовалюту
Початківцям іноді здається, що біржа є складним та незрозумілим інструментом, де просто видно цифри та графіки у величезній кількості. Насправді, все не так. Тоді як купити криптовалюту на біржі? Дуже просто. Достатньо розібратися в принципі роботи цих електронних інтернет-майданчиків, де учасники обмінюються валютою. Про те, як купити криптовалюту, йтиметься нижче.
Щоб здійснити покупку, необхідно обов'язково зареєструватися та завести обліковий запис на вибраному ресурсі. Далі поповнюється зручним способом рахунок.
Способи поповнення рахунку:
-
- електронні гаманці;
- банківські картки;
- термінали;
- платіжні системи.
Коли баланс поповнений, необхідно вибрати вид крипти, що купується, визначитися з її кількістю, дізнатися курс крипти. Потім створюється заявка або ордер, на який відгукуються інші користувачі ресурсу, що зацікавилися пропозицією. В ордері клієнт вказує суму, бажану отримає після продажу чи купівлі цифрових монет.
Заявки від продавця та покупця знаходяться у книзі ордерів – там здійснюється пошук збігів за сумою. Як тільки системою будуть знайдені відповідні ордери на купівлю та продаж, які збігаються, вони зникають з книги ордерів. Далі відбувається закрита угода. Якщо все підтверджується, відбувається обмін та кошти надходять на рахунок продавця з покупцем. Покупцеві на гаманець надходять цифрові монети (онлайн криптовалюта), а продавцю перераховуються гроші.
Трапляється, що заявлений ордер може бути викуплений або проданий частинами - це можна пояснили укладанням кількох угод. Найчастіше причина в розбіжності обсягу монет, що купуються або продаються за конкретною ціною криптовалюти. Всі перераховані вище дії виконуються в автоматичному режимі.
Що являє собою біржа криптовалют
Вони схожі на біржі із цінними паперами або зі звичайною валютою. У цьому місці одні люди торгують цифровими грошима за однією вартістю, інші купують їх. Тут крипта безпечно зберігається, її можна обміняти, вивести на особистий гаманець, дізнатися курс криптовалют до долара.
Будь-яка відома компанія обов'язково запросить особисті дані клієнта (фото, паспорт). І поки користувач не надасть цієї інформації, ніхто йому не дасть виконувати транзакції. Саме це є захистом від шахрайських дій. Водночас такі дії не сприяють анонімності.
Що таке криптовалюта - її поняття та відмінності
Перш ніж заробляти на цифрових грошах або інвестувати в них, необхідно розібратися, що вони являють собою. Отже, криптовалюта це якийсь різновид цифрових грошей, віртуальна валюта в електронній формі, захищена криптографічним методом, яка не має фізичного втілення в реальному світі. Ніхто її не контролює. Підробити її практично неможливо. Ну а курс криптовалюти змінюється постійно.
Плюси цифрових грошей:
-
- захищені від інфляції;
- не беруть участь посередники (банки чи інші фінансові інститути);
- швидкий та простий переклад між сторонами;
- простота перекладів;
- захист від шахраїв на найвищому рівні;
- децентралізація.
Як би там не було, онлайн криптовалюта стає популярнішою з кожним роком. Іншими словами – це децентралізована мережа, заснована на технології блокчейну (розподіленого цифрового реєстру). Керується все це за допомогою роз'єднаної комп'ютерної мережі, яка не має єдиного центру. Головна відмінна риса крипти - вона випускається одним центральним органом. Це означає, що уряд не може на неї впливати.
Класифікувати крипту можна і за способом використання, і за методом створення. Коїни працюють на власній технології блокчейну, ними обмінюються між собою, перераховують комусь. До них відносяться ті ж Біткоін, Ефіріум. Вони виконують роль цифрової валюти. У якості альтернативних коїнів виступають альткоїни - це всі види крипти, крім Біткоінов. Токени створюються на технології блокчейну і намайнити їх неможливо. Однак їх купують та продають. Валютою токени стають після потрапляння на біржу та обміну їх на будь-які активи. У той же час ціна криптовалюти постійно змінюється. За нею стежать трейдери.
Відмінності криптовалютних бірж
Є різновиди платформ, де депозит безкоштовний. Також є банки, що надають пільгові умови для здійснення валютних операцій. Тому важливо не тільки зробити правильний вибір біржі, але ще й приділити увагу вибору картки, банківського рахунку, курсу крипти. Найчастіше валютні операції є більш вигідними для тих, хто має великі суми на рахунках. Проте повністю уникнути комісії не вдасться.
Потрібно пам'ятати про комісію, що стягується під час здійснення транзакції - це обов'язкова умова, оскільки прибуток має бути не тільки у клієнтів бірж, а й у їхніх власників-творців. Але щодо відсотків сплати за послуги, їх кількості, за які саме дії доведеться заплатити і скільки - це вже інша тема, тому що кожна з платформ висуває свої вимоги та встановлює свої правила. На кожній з них ціна криптовалюти може відрізнятись.
Особливості роботи криптобірж та сайтів криптовалют
Тривалість процедури транзакцій – це дуже важливий нюанс, що враховується під час вибору платформи. Існує певний ризик щодо зберігання коштів. Так що вкрай важливо виводити гроші відразу після здійснення транзакції, якщо немає в планах їх відразу перепродати через сайт криптовалют.
На жаль, трапляються випадки злому навіть популярних ресурсів. І гроші користувачів крадуть. Чим вищий рейтинг платформи, що більше в неї позитивних відгуків, то більше клієнтів їй довіряє. До таких криптобірж відноситься WhiteBIT. Вона є однією з найбільших у Європі і встигла завоювати довіру клієнтів.
Плюси придбання віртуальних монет на біржах:
-
- є можливість пошуку та вибору для себе найвигіднішого курсу криптовалюти;
- широкий вибір цифрових грошей;
- зручні платформи для трейдерів;
- комфортне поповнення та виведення коштів.
Якщо розглядати недоліки, то до них належить тривалий час на транзакції під час виведення коштів, нестабільна робота служби техпідтримки. Також, на жаль, не кожна платформа працює із фіатами. Є ті, які приймають як оплату лише крипту. Якщо вибрати надійний ресурс, такий як WhiteBIT, рівень безпеки буде на висоті. Проте довго зберігати свої інвестиції на платформі не варто ні в якому разі. Зазвичай всі накопичення переводять на холодні або гарячі гаманці.
Де взяти криптовалюту
Найбезпечнішим способом видобутку цифрових грошей вважається майнінг. Але це дорогий метод та енергозатратний. Тому доводиться вдаватися до альтернативних способів – купувати її за реальні гроші через обмінники. Найбільш популярний метод – крипто біржі. Як би там не було, питанням, де взяти криптовалюту задаються у всьому світі. І вибір краще віддавати перевіреним, традиційним рішенням. Потрібно пам'ятати про одне: усі посередники беруть комісію. Але іншого шляху немає і доводиться вибирати просто найменш витратні та найвигідніші для покупки віртуальних монет.
З усього цього випливає, що купити криптовалюту в Україні не складно. І для цього є багато різних безпечних й популярних методів. Найбільш ненадійний – це посередники. Найбільш безпечний та перевірений – це криптовалютні біржі на чолі з WhiteBIT, яка ніколи не підводить своїх клієнтів.
Останні новини
-
17:11 25 листопадаПоліція Мукачева затримала зловмисника, який намагався знищити майно сусідів30 0
-
16:36 25 листопадаЯким має бути ідеальний рюкзак для подорожей та активного відпочинку46 0
-
16:33 25 листопадаНа Закарпатті поліція заблокувала черговий канал переправлення через кордон військовозобов’язаних44 0
-
15:28 25 листопадаПричини виникнення синдрому сухого ока61 0
-
15:09 25 листопадаУ Мукачеві попрощаються з полеглим на війні Андрієм Антонюком64 0
-
12:48 25 листопадаРахівські гірські рятувальники відшукали туриста, який блукав у засніжених горах 3 доби80 0
-
12:06 25 листопадаСучасні технології в підсвітці будинку79 0
-
11:38 25 листопадаВночі з Тиси рятували 2 чоловіків: вони отримали переохолодження85 0
-
10:45 25 листопадаПротягом доби на Рахівщині внаслідок пожеж загинули двоє людей103 0
-
10:35 25 листопадаВибір ідеального жіночого худі PUMA: комфорт та стиль у кожному кроці94 0
-
09:29 25 листопадаУ Карпатах рятувальники транспортували з гори 13-річну туристку, якій стало зле103 0
-
17:34 24 листопадаФотографія із Закарпаття серед 10 найкращих світлин української природи у 2024 році208 0
-
15:37 24 листопадаGoogle Maps змінив закарпатське Пушкіно на Міжлісне217 0
-
14:06 24 листопадаУ чеському місті Брно курсує різдвяний трамвай: розклад217 0
-
13:05 24 листопадаЗбирався на побачення: Закарпатець вкрав із магазину парфуми224 0
Коментарі - 0