Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Вихідні на Великдень: скільки днів відпочиватимуть закарпатці?

Великдень цього року майже збігається з Днем праці, який відзначають 1-го травня. Тож вихідні обіцяють бути затяжними

Цьогоріч українці матимуть чимало вихідних на Великдень, який майже збігається з Днем праці, тож офіційно зможуть відпочити п’ять днів поспіль. Про це йдеться у постанові Кабміну щодо перенесення робочих днів у 2019 році, передає “Ліга“.

Як відомо, 2019-го року Великдень відзначатимуть у неділю, 28 квітня. А 1-го травня в Україні святкують День праці. Таким чином, відпочивати українці зможуть протягом 27 квітня – 1 травня.

Робочий день вівторка (30 квітня) буде перенесено на суботу, 11 травня. 

Наступне перенесення робочих днів відбудеться вже напередодні Нового року – тоді на українців чекає три вихідних поспіль (29 – 31 грудня 2019 року). А відпрацювати неробочий понеділок 30 грудня треба буде у суботу, 21 грудня; робочий вівторок 31 грудня – у наступну суботу, 28 грудня.

У Кабміні кажуть: відповідні переноси робочих днів проводять, відповідно до закону, для “забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування в 2019 році”.

Нагадаємо, Для водіїв готують нові штрафи –  від 510 до 850 гривень (ДОКУМЕНТ)

Читайте також:Масштабні заворушення та перекриття доріг: люди вийшли на протест проти клімату, майже 800 людей затримано

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...