Високий рівень холестерину помітний на обличчі

14.10.2021 07:30 234 0
Високий рівень холестерину помітний на обличчі

Якщо концентрація холестерину в крові стає надмірною, жир починає виступати через шкіру - в цьому випадку ознаку гіперхолестеринемії можна помітити на обличчі.

Високий рівень холестерину в крові збільшує ймовірність прилипання жирової речовини до стінок артерій, злипання і затвердіння. Коли це відбувається, надлишки жиру виступають через шкіру, про що попереджають медичні експерти порталу DermNet NZ.

Фахівці констатують, що ознака небезпечно високого рівня холестерину може бути помітна на обличчі.

Надлишок холестерину може призвести до появи грудок на шкірі обличчя. На століттях можуть з'явитися підняті восковидні шкірні новоутворення, часто жовтуватого кольору.

Ці ураження відомі як ксантелазми. Вони можуть розвиватися в ділянках нижньої і верхньої повіки. Спочатку вони виникають як невеликі нарости, але з часом можуть збільшуватися в розмірах, стаючи все більш помітними.

Також подібні холестеринові новоутворення здатні з'явитися на інших ділянках тіла - в цьому випадку їх називають ксантоми.

Експерти підкреслюють, що виникнення таких холестеринових грудочок на обличчі і в інших місцях є приводом відвідати лікаря.

Читайте також:

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...