Вигадала історію про знайдене немовля на смітнику: на Закарпатті жінка намагалася приховати пологи неповнолітньої доньки (ФОТО)

08.01.2022 12:55 1525 0
Вигадала історію про знайдене немовля на смітнику: на Закарпатті жінка намагалася приховати пологи неповнолітньої доньки (ФОТО)

Про подію повідомляє 103 Закарпаття.

7 січня об 16.33 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик із одного з сіл Іршавщини – жінка схвильовано розповідала що знайшла на смітнику новонароджену дитину. Бригада № 907 у складі фельдшера Яни Бровдій та водія Віталія Цогли прибула на місце події.

Жінка, яка викликала «швидку», провела медиків до своєї хати і пояснила, що коли виносила сміття - знайшла немовля у картонній коробці. На момент прибуття бригади немовля було вже переодягнуте і, на диво, спокійне. Фельдшер оглянула дитинку, обробила пуповину і звернула увагу на низку розбіжностей у розповіді жінки. Згодом прибула й поліція, яка остаточно з’ясувала всі обставини цього випадку.

Історію із знахідкою на смітнику немовляти жінки вигадала, щоб приховати пологи своєї неповнолітньої доньки. 16-річна дівчина народила ще зранку 7 січня, але через побоювання осуду односельців родина вирішили розіграти «виставу» із знахідкою на смітнику. Молоду маму та новонароджену дівчинку «швидка» доставила до Іршавської лікарні. Вони обидві почувають себе добре.

Читайте також:

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...