Відомо дати проведення фестивалю «Ужгородська палачінта»

14.01.2022 22:26 605 0
Відомо дати проведення фестивалю «Ужгородська палачінта»

Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці фестивалю.

Зазначається, що це вже 12 фестиваль, його локація - Боздоський парк.

«Ужгородська палачінта» — це гастрономічний фестиваль з різноманітною культурною та розважальною програмою, що поєднує українські і закарпатські традиції та сучасні тенденції. Назва фестивалю — «палачінта» походить від угорського слова «palacsinta», що на закарпатському діалекті означає млинець»,- повідомляють організатори.

Фестиваль матиме благодійне направлення. Разом з Рухом підтримки закарпатських військових готуються заходи по збору коштів для потреб ЗСУ та інші благодійні акції.

У програмі фестивалю - палачінти за оригінальними рецептами та з різними начинками, традиційні закарпатські страви, дегустація напоїв, вина, меду тощо, народні гуляння, концертна програма, веселі розваги та конкурси для дорослих і дітей, призи для сміливців, що вилізуть на стовп.

Також за традицією визначатимуть автора найсмачнішого млинця, якому вручать приз «золота палачінтовка» (сковорідка).

Організатори наголошують, що у зв'язку з чинними карантинними обмеженнями для відвідування фестивалю необхідно мати один з документів «жовтий» або «зелений» COVID-сертифікат у додатку «Дія» або паперову довідку 063-О, роздруковані сертифікати з QR кодом, іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ. Також пропускатимуть із негативним результатом тесту ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години) або ж із сертифікатом про одужання від COVID-19.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...