Головна » Економіка

Вдвічі менше? – відомо, скільки заробили чиновники та службовці в Мукачеві у вересні (ЗАРПЛАТИ)

Відомі дані узагальненої інформації про заробітну плату за вересень 2019 року.

Так, згідно з інформацією Мукачівської міськради,  минулого місяця на зарплатню для апарату виконкому, штатів ряду відділів і служб, секретаріату ради, муніципальної інспекції, ЦНАП-у , Управління освіти, молоді і спорту та трудові угоди витратили 2 млн. 262 тис. 543 грн. 86 копійок.  

Найбільшу платню серед посадовців апарату виконкому у вересні нарахували першому заступнику мера Ростиславу Федіву – 33 тис. 418 гривень.
Другим за рівнем оплати праці став заммера Едуард Барчій – 30 тис. 817 грн. 88 копійок.
Замкнув трійку зарплатних лідерів секретар міської ради Іван Маняк – 28 тис. 974 грн. 54 коп.

Варто зазначити, що в серпні поточного року, зарплати окремих посадовців апарату виконкому сягнули майже до 80 тисяч, а загалом оплата праці п’ятнадцяти працівників апарату виконкому в Мукачеві у серпні обійшлася громаді в майже 700 тисяч гривень.

Разом із цим, ще 814 тис. 769 грн. 06 коп. у вересні витратили на оплату праці штату місцевого УПСЗН.
Фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради минулого місяця обійшлособійшлося громаді міста в 188 тис. 114 грн. 61 коп.
Ще 137 тис. 178 грн. 40 коп. витратили на зарплати працівників Відділу капітального будівництва.

Крімтого,  270 тис. 247 грн. 20 копійок склали зарплатні нарахування штату Управління міського господарства та ще 120 тис. 103грн. 40 коп. – Управління комунальної власності та архітектури.
Також слід зазначити, що майже 700 тис. гривень пішло на виплати лікарняних, матеріальних допомог на оздоровлення та відпускних.
Детальніше про заробітні плати міських чиновників, а також посадовців та співробітників відділів, служб, секторів та управлінь та інші виплати – дивіться у наступній таблиці:

Слід  також зазначити, що  суми зарплатних нарахувань та суми, які було отримано на руки дещо різняться через утримання із заробітної плати згідно чинного законодавства України.

Саша Клімова


Залишити коментар

avatar
Мсіцевий
Гість
Мсіцевий

Не факт що то реальні цифри. Щось вони низькуваті. От здадуть декларації у березні 2020. Отоді можна буде перевірити чи правдиві цифри по зарплаті наведено.

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...