Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Економіка

Окремі суми вражають: у квітні працівники виконкому в Мукачеві обійшлися громаді міста майже вдвічі дорожче, ніж у березні (Зарплати)

Відомі дані узагальненої інформації про заробітні плати працівників виконкому у Мукачеві.

Так, згідно з інформацією міської ради, минулого місяця зарплатні нарахування тільки апарату виконкому, муніципалів, ряду відділів і служб витратили майже 4 мільйони гривень.

Ще в 1 млн. 322 тис 560 гривень 96 копійок обійшлася оплата праці співробітників місцевого УПСЗН.
Крім того, 423 тис. 028 грн. 37 коп. було витрачено на зарплатні нарахування 12-ти співробітників фінансового управління.

Також, у близько чверть мільйона гривень на кожне відомство мукачівцям обійшлися і заробітні плати працівників Управління комунальної власності і архітектури, Відділу капітального будівництва, а ще понад півмільйона гривень витратили на зарплати Управління міського господарства.
До уваги читачів сайту “ПЕРШИЙ.com.ua” публікуємо відповідні дані узагальненої інформації про заробітну плату згаданих працівників за квітень 2019 року:
Водночас, слід зазначити, що  суми зарплатних нарахувань та суми, які було отримано на руки дещо різняться через утримання із заробітної плати згідно чинного законодавства України.
Саша Клімова

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...