Вчені назвали сім продуктів, які вбивають статевий потяг
04.03.2019 21:48
286
0

Продукти харчування в процесі метаболізму постачають людину енергією, тому їжа безпосередньо пов’язана з «сексуальним» настроєм і можливостями. Багато знають про продукти, здатних знизити статевий потяг, але не всі можуть повідомити їх назви. Фахівці розповіли, що у разі планів на романтичне побачення краще виключити з раціону 7 компонентів.
1. Продукти, які містять сою. У сої є фітоестроген, аналогічний по своїй структурі жіночому гормону естрогену, а це загрожує зниженням рівня тестостерону.
2. Бобові. Ефект від вживання їх у великих кількостях дорівнює такому сої.
3. Цукор. Його слід споживати в міру, так як більша доза сахарози призведе до стрибка в крові інсуліну і, як наслідок, до зниження тестостерону.
4. Солоності і копченості, жирна їжа. Їх негативний вплив на роботу серця і судин важко переоцінити. Денна норма солі в день становить до 5 грам.
5. Кофеїн. Тестостерон притупляється як при вживанні кави, так і енергетичних напоїв.
6. Продукти з харчовими дріжджами. Випічка, квас, пиво – від них слід відмовитися перед і під час романтичного вечора.
7. Алкоголь. Потрапляючи в організм, він вражає всі його системи. Що стосується розглянутої теми, споживання спиртного призводить до зменшення інтенсивності постачання статевих органів кров’ю, а ЦНС сигналізує про те, що пора йти спати. Вчені рекомендують під час побачення лише по одному келиху білого або сухого червоного вина.
Нагадаємо, Розвінчаний міф про красиві модельні фігури
Читайте також: 65% українців впевнені, що Україна рухається в неправильному напрямку – опитування
Теги:
Укрзалізниця
Поділитись :
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:
Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Останні новини
-
15:38 15 серпняУ Мукачеві попрощалися з померлим захисником Олегом Рабчуком47 0
-
15:01 15 серпня«Пакунок школяра»: як отримати 5000 грн на канцтовари? (ВІДЕО)53 0
-
14:24 15 серпняСезон закруток стартував: Мукачівські господині активно прицінюються до сезонних овочів (ВІДЕО)74 0
-
13:46 15 серпняЯк готуються першачки до школи в Ужгороді (ВІДЕО)78 0
-
13:02 15 серпняУ Мукачеві затримали організатора незаконного переправлення чоловіків за кордон101 0
-
11:51 15 серпняПоблизу кордону з Словаччиною затримали двох порушників на самокатах87 0
-
11:14 15 серпняУ Мукачеві поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон95 0
-
11:01 15 серпняУ колодязях і водоймах Закарпаття провели моніторинг якості води103 0
-
09:41 15 серпняНа Хустщині трапилася смертельна ДТП: загинула велосипедистка128 0
-
18:46 14 серпня9 Avenue у Мукачеві - місце, де кожна деталь має смак416 0
-
16:32 14 серпняПісля 6 років неволі з ворожого полону повернули бійця 128 ОГШБр Ігоря Мирончука222 0
-
15:50 14 серпняДропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв. Легкі гроші онлайн можуть обернутись тюрмою246 0
-
15:26 14 серпняУ Мукачеві спіймали водія без прав і "під кайфом"214 0
-
14:11 14 серпняКрадіжка понад $33000: під варту взяли киянина, який викрав гроші у закарпатки222 0
-
12:13 14 серпня7 років позбавлення волі з конфіскацією майна: засуджено організатора міжрегіонального каналу збуту наркотиків на Закарпатті218 0
Коментарі - 0