"Важко і зі складними наслідками переносить лікування": онкохворий 12-річний Єгор Сипавка потребує негайної допомоги (ФОТО)

17.07.2021 13:50 865 0
"Важко і зі складними наслідками переносить лікування": онкохворий 12-річний Єгор Сипавка потребує негайної допомоги (ФОТО)

З проханням допомогти врятувати її сина звертається прикордонниця Чопського загону Ольга Трачук, мати 12-річного Єгора Сипавки.

Нагадаємо, що у квітні цього року Єгору, батько якого, Андрій Сипавка, загинув наприкінці 2017 року в зоні ООС, діагностували складне і агресивне онкологічне захворювання – саркому Юінга. Наразі дитина разом з матір’ю перебувають в Національному інституті раку.
Єгор уже пройшов три курси хімієтерапії, проте стан дитини важкий. Аналізи критично низькі. Хлопчикові довелося зробити переливання крові і вливання тромбоконцентрату.
На жаль, Єгор дуже важко і зі складними наслідками переносить лікування, доступне в Україні. Набагато ефективніші і сучасніші методи лікування, які очікувано дають більше шансів на одужання, пропонує іспанська клініка Sant Joan de Deu Barcelona. Вартість курсу складає 185 тисяч євро. Майже половину суми вже вдалося назбирати завдяки допомозі небайдужих та проведенню благодійних заходів.
Однак, часу на збір решти коштів обмаль. Вкрай важливо, щоб мати з Єгором змогли вилетіти до Барселони уже наступного тижня.
Відтак, Ольга звертається до друзів, колег і небайдужих допомогти їй зібрати суму, якої не вистачає, задля початку лікування.

Картки для допомоги Єгору:
ПРИВАТБАНК - 5168 7456 0767 6316;
МОНОБАНК - 4441 1144 2237 4098
мама - Ольга Трачук.

Читайте також:

Теги: Хвороба
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...