Благодійний ярмарок в Ужгороді: збирають кошти для Єгора Сипавки, який бореться з онкологією (ФОТО)

10.07.2021 17:20 710 0
Благодійний ярмарок в Ужгороді: збирають кошти для Єгора Сипавки, який бореться з онкологією (ФОТО) Благодійний ярмарок в Ужгороді: збирають кошти для Єгора Сипавки, який бореться з онкологією (ФОТО) Благодійний ярмарок в Ужгороді: збирають кошти для Єгора Сипавки, який бореться з онкологією (ФОТО) Благодійний ярмарок в Ужгороді: збирають кошти для Єгора Сипавки, який бореться з онкологією (ФОТО)

Сьогодні на площі Театральній в обласному центрі Закарпаття розпочався благодійний ярмарок в підтримку Єгора Сипавки, захід триватиме два дні.

Врятувати життя 12-річного ужгородця просить його мама. У хлопчика тяжке онкологічне захворювання - саркома Юїнга.

Зараз Єгор проходить третій курс хімієтерапії у Національному інституті раку в Києві. Врятувати його можуть за кордоном.

Прийняти хлопчика погодилася клініка в Іспанії. Вартість лікування €185 тис., це дуже велика сума для родини хлопчика.У себе на сторінці мама дитини Ольга Трачук запросила на ярмарку в Ужгороді, організаторами якої стало ГО "Волонтери Закарпаття".

 

" Друзі! Два дні триватиме благодійний ярмарок, спрямований на збір коштів моєму Єгору. Кожен з вас може долучитися до доброї справи. Вам треба тільки прогулятися центром міста, випити у нас каву, квас, пиво, мохіто, хто що бажає. Безліч усього смачного, абсолютно свіжого і домашнього. Безліч розваг, шоу та майстер-класів для діток. Погода сприяє, вихідні, тому виходьте з дому, беріть своїх діток і проведіть час цікаво та з користю.І пам'ятайте: ви рятуєте життя дитини!" - йдеться у дописі Ольги.
Реквізити:
4731 2196 3086 6154 - Мама Ольга Трачук (Картка ПриватБанку)

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...