В Ужгородському парку дерево впало на альтанку з відпочивальниками (ФОТО)

11.06.2018 06:36 34 0
В Ужгородському парку дерево впало на альтанку з відпочивальниками (ФОТО)
Користувач мережі ФБ в спільноті "Ужгород" повідомила про інцидент, який трапився з нею під час відпочинку та оприлюднила фото.
"Доброго вечора ! Хочу поділитись з вами дуже неприємною ситуацією .... сьогодні в Боздошському парку, де ми взяли в оренду бісєдку, відповідно заплатили за неї гроші, впало дерево, нижче на фото видно його розміри, за декілька хвилин до того, з того місця ми забрали коляску з дитиною , про наслідки навіть страшно подумати, нас же від сильного удару врятувала та бісєдка, яка прийняла на себе силу удару ! Під час звернення до працівника, який себе назвав адміністратором, та безпосередньо отримував ті самі кошти, з питанням чому вони недотримують норм, правил облаштування зони відпочинку , він не зміг надати жодних документів, жодних пояснень !!!!Зв'язавшись з так званим директором , сказав що він зараз не в місті і не може приїхати , це виявився депутат Свирида згідно інформації яку нам надали ! Я викликала працівників поліціі, які якщо чесно абсолютно нічого не зробили , не зафіксували факт правопорушення хоча б за допомогою фотокамери , я так і не зрозуміла шо взагалі входить в їхні обов'язки , реально від наших працівників поліції забрали всі повноваження ,як так !?? Хочу щоб люди були більш відповідальні...як це отримувати кошти, а за порядком не дивитись ?!Образливо, що може постраждати будь яка особа від такого , а відповідальності ніхто не буде нести .....саме через це я й хотіла щоб ця ситуація не залишилась без уваги !" - написала Slavich Victoria.
  Нагадаємо, Шквальний вітер налякав мукачівку: дерево ледь не вибило шибки / ВІДЕО. Також читайте: Курс валют на 11 червня.  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...