В Ужгороді діти провели ніч у школі

17.06.2018 16:41 29 0
В Ужгороді діти провели ніч у школі
Таку ідею втілити в життя запропонувала вчитель української мови та літератури Христина Ярема:
"Цього року я відвідала багато освітніх заходів Edcamp у Рокосові, Чернівцях, Фестиваль освіти у Львові та Саміт позитивних змін, що проходив у Києві.Тут я дізналася багато цікавих штук, які можна використовувати у роботі вчителеві, щоб навчання не було над нудним. Так у Чернівцях почула про Ніч у школі.Відразу загорілася ідеєю, бо з дитинства цього хотіла. Звісно, що весь мій задум залежав від керівництва ліцею "Лідер".Та, на щастя, воно у нас КРУТЕ, Мар'ян Нестрович Комарницький підтримав мою ідею без вагань!Як Завжди!Тоді ми із заступником директора Гричкою Ларисою Йосипівною вирішили ще додатково організувати для учнів 5-6-х класів екскурсію нічною".
Діти читали, дивилися фільм й спілкувалися. Головне мета такого заходу - вміння читати, висловлювати свою думку та аналізувати. Тому учні, окрім ночівлі в школі у своєму класі читали уривок з твору Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки".
"Наша ніч у школі почалася о 18.00. Малеча принесла з собою каримати, спальні мішки, подушки, ігри. Спали у своєму класі, розклалися, замовили піцу, прочитали уривок з твору, переглянули відео про Нестайка та буктрейлер до твору, уривки з фільму, далі гуляли коридорами та кабінетами ліцею, співали пісень, переглянули фільм "Фердинанд" та й полягали спати. Ніякі духи нас не навідали",- розповідає учитель української мови та літератури ліцею "Лідер" Христина Ярема.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...