В Ужгороді рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку

14.01.2026 12:11 56 0
В Ужгороді рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку

Поки господар був на роботі, у його будинку раптово розгорілася пожежа. На щастя, пильні сусіди та вправні рятувальники вчасно зупинили вогонь. 

Вчора о 22:09 до рятувальників надійшов дзвінок від мешканців вулиці Карпатської України в Ужгороді, які повідомили, що по-сусідству горить житловий будинок. До прибуття вогнеборців вони намагалися самостійно загасити пожежу, однак безрезультатно.

Пожежники локалізували займання на площі 30 кв. м та запобігли більшим збиткам. Вогонь пошкодив перекриття та речі домашнього вжитку.

Рятувальники нагадують: не залишайте електроприлади увімкненими без нагляду. Відключайте їх після використання, особливо обігрівачі, праски, зарядні пристрої, комп’ютери та водонагрівачі, щоб уникнути пожеж.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!