В Україні вперше за рік знизилася вартість соняшникової олії

20.08.2021 10:12 457 0
В Україні вперше за рік знизилася вартість соняшникової олії

Починаючи з червня поточного року, вперше за весь поточний маркетинговий рік спостерігається зниження відпускних цін на олію.

Споживчі ціни на соняшникову олію в липні поточного року (відносно червня поточного року) знизилися на 0,34%. Дефіциту соняшникової олії не спостерігається. Про це повідомляє асоціація Укроліяпром.

"За даними Держстату, починаючи з червня поточного року, вперше за весь поточний маркетинговий рік спостерігається зниження відпускних цін на олію соняшникову її виробниками", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в порівнянні з травнем поточного року відпускні ціни підприємств на олію соняшникову нерафіновану знизилися на 3,1%, рафінована - на 5,5%. У липні поточного року відпускні ціни підприємств знизилися (проти травня) на олію соняшникову нерафіновану - на 4,2%, рафінована - на 9,2%. Проти червня поточного року відпускні ціни підприємств знизилися на олію нерафіновану - на 1,2%, рафінована - на 4,0%.

Індекс споживчих цін поточного року на олію соняшникову (до попереднього місяця) склав 99,3%. Така тенденція спостерігається вперше за весь 2020/21 маркетинговий рік.

Читайте також:

Теги: Ціни
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...