Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Ексклюзив

В центрі Мукачева огородили зелену зону: ріжуть дерева (ФОТО)

У сквер-парку в середмісті Мукачева розпочалися роботи з реалізації проекту, який втілюватимуть в рамках Бюджету громадських ініціатив 2018 (БГІ)

Мова про проект  реконструкції скверу зі створенням мультиспортивних майданчиків по вул. Валенберга, що межує з міською набережною. Слід зазначити, що проект «Створення мультиспортивних майданчиків для молоді, облаштування території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих у сквер-парку Набережна-Валенберга», який наразі вже почали реалізовувати, був поданий на БГІ ініціативною групою “Сусіди” та став одним із проектів-переможців з найбільшою кількістю голосів від містян.

Також, зауважимо, що торік згадані активісти подали на конкурс два проекти – «великий» і «малий». Перший передбачав облаштування трьох майданчиків – двох спортивних та дитячого. У доповнення йому – «малий», що передбачв ремонт існуючих доріжок. Після голосування та визначення переможців обидва проекти об’єднали, а також доопрацювали загальний проект парку та значно збільшили фінансування – до 4 613 709,00 гривень.

Переможцем відповідного тендеру став ФОП “ОСТРОВКА МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ”, який надав пропозицію виконати роботи за 4 510 377,00 гривень.
Таким чином вже цьогоріч містяни зможуть відвідувати повністю облаштований та облагороджений парк, який із занедбаної ділянки вже невдовзі перетвориться на чудову територію для дозвілля мукачівців та гостей міста.
Сьогодні в згаданому парку розпочали розчистку території. Зокрема, обрізування дерев та вивезення сміття.
Варто також зазначити, що поруч, в цьому ж сквер-парку, вже розпочали реалізацію проекту благодійників ГО “Закарпаття – спорт”. В рамках цього проекту, коштом меценатів, тут зведуть дитячий ігровий майданчик, а також критий спортивний майданчик для мешканців міста.
Саша КЛІМОВА 
Реклама
Реклама
загрузка...