В Одесі суддя відмовився судити місцевого чоловіка з моральних міркувань

14.05.2018 11:48 24 0
В Одесі суддя відмовився судити місцевого чоловіка з моральних міркувань
Як повідомила «Страна», у Малиновському райсуді Одеси суддя Дмитро Передерко взяв самовідвід від визначення запобіжного заходу одеситу, який 9 травня роз'їжджав по місту на авто з прапором, на якому був зображений орден Вітчизняної війни. Про це стало відомо з реєстру судових рішень. Дата оприлюднення рішення - 12 травня 2017 року. Як говориться в тексті рішення, фігурант кримінальної виробництва напередодні державного свята - Дня Перемоги - демонстрував прапор із зображенням ордена Вітчизняної війни. Далі в документі міститься пояснення, чому суддя не може вважати пропагандою тоталітарного режиму демонстрацію прапора з орденом Вітчизняної війни в день державного свята 9 травня.
"Я, ОСОБА_3, є онуком героїчно загинув під час Великої Вітчизняної війни ОСОБА_4 та онуком кавалера двох орденів" Вітчизняна війна ", інваліда Великої Вітчизняної війни 1 групи ОСОБА_5. В силу цих обставин, а також у зв'язку з вихованням мене в дусі поваги до воїнів , які своїми героїчними подвигами і мужністю відстояли у важких боях право народу України на життя і в дусі поваги до героїзму нашого народу під час Великої Вітчизняної (Другої світової) війни, його незламної стійкості в боротьбі з нацизмом, я не можу расц енівать факт демонстрації зображення ордена "Вітчизняна війна" в дні святкування народного і державного свята "День Перемоги" як пропаганду тоталітарного режиму, тому вважаю неможливим з особистих і морально-етичних міркувань здійснювати розгляд зазначеного клопотання ", - йдеться в рішенні суду.
Нагадаємо, На Рахівщині судитимуть 3 місцевих мешканців, які погрожуючи вбивством вимагали від чоловіка повернути більше 10 млн. грн.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...