На Рахівщині судитимуть 3 місцевих мешканців, які погрожуючи вбивством вимагали від чоловіка повернути більше 10 млн. грн.

11.05.2018 15:56 20 0
На Рахівщині судитимуть 3 місцевих мешканців, які погрожуючи вбивством вимагали від чоловіка повернути більше 10 млн. грн.
Прокуратурою Закарпатської  області затверджено  та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, щодо 3 мешканців Рахівщини, які вимагали у місцевого мешканця 372 тис дол США, що еквівалентно більше 10 млн грн.

Твоє чоловіків, погрожуючи потерпілому вбивством, насильством над близькими родичами та знищенням будинку забрали в чоловіка два автомобілі та всі наявні в будинку гроші.

В подальшому, на протязі майже 9 місяців неодноразово телефонували потерпілому з погрозами, вимагаючи повернути залишок боргу сина.

Дії злочинців кваліфіковані з  ч.4 ст. 189 КК України - вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах.

Наразі транспортні засоби вилучені та повернуті потерпілому.

За вчинення даного злочину, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Закарпатської  області 

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...