В мережі показали залізничний міст на Рахівщині до ... і після (ФОТО)

12.01.2018 07:43 1167 0
В мережі показали залізничний міст на Рахівщині до ... і після (ФОТО)
Такий залізнодорожний міст-красень був побудований у Квасах італійськими спеціалістами у 1894 р. А в 1944 році цей міст підірвали. Зараз ось цей міст побудований після війни Публікація і фото від Роберта Еріка

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!