Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Ексклюзив

В 2019 році закарпатцям двічі підвищать пенсії

Нові пенсії та рівень прожиткового мінімуму закладені у головному фінансовому документі країни

Згідно з Держбюджетом на 2019 рік, індексадія пенсій пройде автоматично з 1 січня і з 1 березня, формула враховує індекс інфляції, а також реальні надходження

У Державному бюджеті на 2019 рік закладено два автоматичних підвищення пенсій, а також для перерахунок 500 тисячам військових пенсіонерів.

Про це пише Телеграф:

У пенсійній реформі закладено автоматичний перерахунок. Тому з 1 січня – і це закладено в бюджеті, тому що так говорить закон – 500 тисяч військовослужбовців отримають перерахунок. А з 1 березня понад 10 мільйонів пенсіонерів отримають перерахунок, – повідомляе видання

В законі закладена індексація пенсій двічі на рік: формула враховує індекс інфляції, а також реальні надходження до Пенсійного фонду, тобто, якщо збільшуємо надходження до Пенсійного фонду – автоматично збільшуються і пенсії.

В 2019 році очікується до 9 мільярдів доходів від розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, які підуть на підвищення пенсій та інших соціальних виплат.

Нагадаємо, в п’ятницю вранці, 23 листопада, Верховна Рада прийняла закон про державний бюджет України на 2019 й рік. За прийняття закону в другому читанні проголосували 239 депутатів, а за прийняття в цілому – 240 парламентарій при мінімально необхідній кількості в 226 голосів.

Нагадаємо, Донарахування за газ, або чому платіжки закарпатців стануть меншими?

Читайте також: Закарпатець на фурі потрапив у ДТП в Словаччині (фото)


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...