Головна » Життя » Ужгород претендує на звання “Молодіжна столиця України” (ФОТО)

Ужгород претендує на звання “Молодіжна столиця України” (ФОТО)

Цей конкурс проводиться уже втретє. Торік перше місце посів Кам’янець-Подільський, а перед цим молодіжною столицею визнали Львів. Які ж шанси в Ужгорода?

Сьогодні в Ужгородській міській раді відбулася презентація конкурсу “Молодіжна столиця України – 2020”

Цьогоріч, як зазначила одна з регіональних координаторок проєкту Марина Сташина-Неймет, “Ужгород має непогані шанси, адже в місті пожвавилося залучення молоді у різних сферах: “Вдалими прикладами є різноманітні фестивалі, як-от “Beauty around me”, діяльність студентського простору “Aura Academica”, проєкти Закарпатської молодіжної ради тощо”.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України, поширення успішних кейсів втілення молодіжної політики на місцевому рівні. Ініціаторами є Український інститут міжнародної політики, Міністерство культури, молоді та спорту України, Національна Молодіжна Рада України – НМРУ – NYCUkraine.

На презентації також продемонстрували аплікаційну форму, яку необхідно заповнити для участі. До розробки спільної заявки запрошують долучатися місцеві громадські організації, які займаються молодіжною політикою.
Критеріями відбору є участь молоді у політичному та культурному житті міста, соціально-економічному розвитку. Свої пропозиції можна надсилати Марині Сташиній-Неймет або на електронну пошту управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, повідомляє Ужгородська міська рада.

Нагадуємо,Мукачівська поліція затримала двох неповнолітніх злодюжок та профі-здолія, який “обчищав” продуктовий

Читайте також:  “Страшна вулиця Минайська”: в Ужгороді трапилися відразу дві ДТП, одна з потерпілими (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...