Ужгород представить Україну в міжнародному проекті «Магніт Талантів»

01.07.2020 21:22 179 0
Ужгород представить Україну в міжнародному проекті «Магніт Талантів»
Ужгород представлятиме Україну в інноваційному проєкті для країн Дунайського регіону «Магніт Талантів». Проєкт TalentMagnet (Магніт талантів), партнером якого є комунальна установа «Агенція розвитку Ужгорода» Агенція Розвитку Ужгорода, схвалений на фінансування і стартує сьогодні, 1 липня 2020 року, фінішуватиме в грудні 2022 року. Як повідомила керівниця комунальної установи Маріанна Собран,
"проєкт має намір дослідити і знайти шляхи вирішення однієї з основних суспільних проблем сьогодення – «відтоку мізків», високоосвічених спеціалістів, насамперед з малих і середніх міст країн Дунайського регіону та відсутності дієвої стратегії, яка б упереджувала цей процес на майбутнє."
Основним результатом імплементації TalentMagnet стане створення нової багаторівневої, транснаціональної моделі управління та інструментів залучення і збереження талантів в кожному з регіонів країн-учасниць проекту. Проєкт також передбачає напрацювання дієвої стратегії боротьби з демографічними проблемами та викликами ринку праці, вдосконалення і напрацювання нових інструментів політики в цій галузі, а також пошук механізмів залучення та утримання талантів. Фінансується проєкт Дунайською транснаціональною програмою INTERREG, яка спрямована на пошук спільних рішень у таких сферах як здоров'я, навколишнє середовище, наукові дослідження, освіта, транспорт, стала енергетика та інше. Над реалізацією TalentMagnet спільно працюватимуть університети, агенції розвитку, муніципалітети та організації з 12 країн Європи. Координатором є науково-дослідний центр Бістра Птуй (Словенія).
  Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...