Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Культура » Ужгород долучився до акції одночасного оспівування колядки “Нова радість стала” у 5 країнах Європи (ФОТО, ВІДЕО)

Ужгород долучився до акції одночасного оспівування колядки “Нова радість стала” у 5 країнах Європи (ФОТО, ВІДЕО)

Всеукраїнська акція стала частиною програми ІІ Міжнародного гастрономічного і колядницького фестивалю «Василля».

У суботу 12 січня о 14:30 30 міст та 5 країн Європи одночасно заспівали народну колядку “Нова радість стала”. Ужгород також опинився у списку ініціативних містечок.

“Нова радість стала” — одна з найвідоміших українських колядок, що поєднала у собі найкращі елементи релігійного і народного колядування. Саме її 3 роки тому обрали для всеукраїнської акції одночасного співу організатори Всеукраїнського фестивалю вертепів “Вертеп-фест”, що проходить у Харкові напередодні Старого нового року.

У перший рік акції – у 2017 році, – в ній брали участь 3 міста. Утім, у 2019 до участі долучилися 30 міст та 5 країн: Великобританія, Австрія, Нідерланди, Польща та Німеччина.

Привітати зі Старим новим роком ужгородців приїхали народні колективи з найрізноманітніших мальовничих куточків Закарпаття. Туристи та гості свята отримали можливість не лише почути унікальні колядки та щедрівки, але й почастуватися вином, медом, сиром та фермерськими продуктами власного виробництва закарпатських господарів.

Разом з Ужгородом колядку також заспівало Мукачево. Колектив ентузіастів місцевого Фестивалю “Червене вино 2019” завзято взяли участь у всеукраїнській акції.

Тетяна Москаль

Нагадаємо, В Ужгороді вдев’яте відбувся фестиваль “Коляди в старому селі” (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте також:Колянидцька хода крокує Ужгородом (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...