"Ужгород – Брно – час сорок п’ять. Що ще потрібно, щоб почати літати?» - український блогер приземлився в Ужгородському аеропорту (ВІДЕО)

22.06.2020 20:17 669 0
"Ужгород – Брно – час сорок п’ять. Що ще потрібно, щоб почати літати?» - український блогер приземлився в Ужгородському аеропорту (ВІДЕО)
Прилетіли в Ужгород, щоб пройти митний контроль. Володимир Васільєв:
«Уявіть лише саму ідею. Ми щойно здійснили посадку. І самі прилетіли: звідки хотіли - куди хотіли. Ми зараз вирішимо: чи летимо далі у справах, чи залишимося повечеряти. У вас досить багато людей подорожує. І вони пов’язані діловими, родинними зв’язками, буквально, за кордоном, який знаходиться в кілометрі звідси. І людям, дістатися, якщо потрібно, Італії: або їхати автівкою (тобто стояти на кордоні), і їхати далеко, знову ж, до Львова чи Києва. І летіти літаком. Ось кордон поряд. Питання в іншому. Ужгород – Брно – час сорок п’ять. Час сорок п’ять! Все! Що ще потрібно пояснювати? Час сорок п’ять! До Кошице звідси – ну, хвилин двадцять. Ми можемо зараз спокійно надати флайт-план і через хвилин двадцять бути в Кошицях. І так можна приводити багато прикладів. Які ще переваги потрібні вам? Що ще потрібно, щоб почати літати?»
Володимир є активним пропагандистом і популяризатором розвитку малої авіації. Сам літає вже понад 16 років. Його літак – це легкий багатоцільовий Socata TB 20 Trinidad GT французького виробництва. Чотирьохциліндровий авіадвигун дозволяє розвивати потужність у 250 кінських сил, та надає літаку можливість розганятися до швидкості 325 км/ч, долаючи дистанції у 1460 км. На борту літака може розміститися до 5 осіб (включно з пілотом). Володимир відзначає масу переваг малої авіації. Зокрема, щоб здолати відстань з м.Брно до м.Ужгорода йому літаком знадобилось не повних дві години. А автівкою це б зайняло близько 7 годин. Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА:
"Для Закарпаття відновлення повноцінної роботи аеропорту – це важливе питання економічного розвитку регіону. Поки літаки можуть злітати і приземлятися лише удень і за хорошої погоди. Рейсові регулярні повітряні перевезення у таких умовах здійснювати практично неможливо. Уряд уже погодив проект угоди про використання частини повітряного простору Словаччини літаками, які здійснюють посадку і зліт у міжнародному аеропорту "Ужгород". До 2016 року аеронавігація на летовищі в Ужгороді регулювалася міжнародною угодою, яку вчасно не поновили. У грудні минулого року було узгоджено зміст нової угоди із словацькою стороною. Наразі Україна пройшла усі внутрішні процедури, необхідні для підписання документу. Ужгородський аеропорт має усі шанси."
https://www.facebook.com/OlexiyPetrov/videos/618818398993231/?t=1 https://youtu.be/5edAg7R1cuw Нагадуємо: Відновлюють роботу міжнародні пункти пропуску для повітряного сполучення "Ужгород", "Івано-Франківськ", "Тернопіль" та "Рівне" https://pershij.com.ua/uzhhorodskyi-aeroport-vidnovliuie-aviaspoluchenia/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!