УЄФА оштрафував Футбольну асоціацію Англії за дії фанатів у матчі з Данією на Євро

16.07.2021 12:18 626 0

УЄФА прийняв рішення оштрафувати Футбольну асоціацію Англії на 30 тисяч євро за підсумками півфінального матчу чемпіонату Європи з футболу 2020 року між збірними Англії та Данії (2:1), повідомляється на офіційному сайті організації.

Футбольна асоціація Англії була покарана за використання лазерної указки уболівальниками збірної Англії, порушення під час виконання національних гімнів, а також використання піротехніки.

Нагадаємо, в овертаймі півфінального матчу арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота збірної Данії. Під час виконання удару голкіперу датчан Касперу Шмейхелю світили лазером в очі. При цьому, він зміг відбити удар від Гаррі Кейна, однак англієць був першим на добиванні і забив переможний гол у матчі.

У фіналі Євро-2020 збірна Англії зустрілася з Італією. Матч відбувся 11 липня на «Уемблі». Збірна Італії перемогла Англію в овертаймі по точності пенальті.

Також нагадаємо, що в Україні незабаром стартує перший тур УПЛ, свіжі прогнози на футбол є на порталі “ВсеПроСпорт”.