Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Увірвався терпець: у Мукачеві вимагають припинити ромське свавілля у середмісті (ФОТО)

Сьогодні, 15 квітня, мукачівці прийшли із відповідною заявою-скаргою до заступника міського голови Едуарда Барчія.

Обурені мешканці вулиці Берегівської, що в середмісті Мукачева, у понеділок, 15 квітня, під час офіційного прийому громадян подали звернення-скаргу заступнику міського голови Мукачева Едуарду Барчію.

Людям увірвався терпець і вони вимагають від влади втрутитися в ситуацію, що склалася у їх мікрорайоні через ромську родину, яка проживає поруч, а також розібратися із самозахопленням ромами комунальних земель у згаданому житловому кварталі.

Нагадаємо, як повідомляв “ПЕРШИЙ.com.ua” раніше, в середмісті Мукачева роми влаштували масштабні сміттєзвалища з непотребу серед житлового кварталу (ФОТО)

“… Вимагаємо втрутитися в ситуацію та зробити усе можливе аби припините ромське свавілля поруч наших будинків. Адже, майже 130 сімей, які мешкають у поверхівках по вулиці Берегівська 28, живуть у постійній напрузі, а ситуація вже давно вийшла за межі допустимого і розумного і, в разі відсутності реакції щодо вирішення даної ситуації з боку влади, може завершитись радикальними діями доведених до відчаю громадян”, – йдеться у тексті звернення скарги.

Свої підписи на підтримку цього звернення-скарги поставили понад сто сімей, які проживають у тутешніх багатоповерхівках.

Також слід зауважити, що під час прийому громадян із даного питання заступник міського голови Едуард Барчій зауважив, що вже від завтра, 16 квітня, буде створено робочу групу із залученням депутата від цього округу, відповідних управлінь, служб та відомств задля вирішення цієї проблеми.

Саша Клімова

Нагадуємо: Шахрайство в “Ощадбанку” на Закарпатті: обвинувачена – екс-медсестра, а у філії фінустанови працівники систематично порушували посадові інструкції (ФОТО)

Читайте також: Прикинулася продавцем та зайшла до хати: у Мукачеві 96-річна жінка стала жертвою злочину

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...