Українці, які легально перебували у Чехії можуть залишитись там на час карантину

19.03.2020 22:42 39 0
Українці, які легально перебували у Чехії можуть залишитись там на час карантину
За їх повідомленням, наразі у країні з 13 березня по 12 квітня діють карантинні заходи. Обмежено проїзд кордонами, скасовано автобусне, залізничне та авіа- сполучення.
"На сайті Міністерства внутрішніх справ Чехії розміщено інформацію, що іноземці, які на час оголошення надзвичайного стану (12 березня 14:00) ЛЕГАЛЬНО (тобто в них не завершився термін дії візи чи безвізу, дозволу на перебування тощо) перебували на території Чеської Республіки, можуть залишатися в Чехії до завершення надзвичайного стану й виїхати з країни після його завершення.", - йдеться у повідмленні.
Що стосується Польщі, то Прикордонна варта Республіки погодилася не накладати санкції на громадян України, термін перебування яких закінчується і вони не мають можливості виїхати в Україну через застосування обмежень на кордоні.
"Але, кожен випадок розглядатиметься індивідуально. Якщо останній день легального перебування особи припадатиме на день 15 березня чи наступні дні - польські служби пообіцяли адміністративні чи карні санкції до громадян України не застосовувати.", - додають у посольстві.

Джерело

Нагадуємо, На Закарпатті за порушення карантину поліція каратиме – адміністративно та кримінально Читайте також: Закарпаття потопає у смітті: варварство та людське безкультур’я (ФОТО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...