Закарпаття потопає у смітті: варварство та людське безкультур'я (ФОТО)

18.03.2020 22:37 135 0
Закарпаття потопає у смітті: варварство та людське безкультур'я (ФОТО)
Жителька Закарпаття Иванка Вудмаска опублікувала розпачливий пост на своїй сторінці у ФБ щодо дій людей навколо себе, закликає подумати до чого ми прирікаємо самі себе, свій край, яке майбутнє ми залишимо для своїх дітей:
"Шановні односельці!Це я сьогодні побачила у с.Стужиця, урочище «затоки». Невже ми заслуговуємо жити, як у свинарнику? Це жахіття!!!Народна мудрість каже: «Чисто не там, де прибирають, чисто там, де не смітять». Навряд чи хтось з нас дозволить собі у власному помешканні, чи на власному подвір'ї кинути якесь сміття. Чому це так? Чому забруднюємо сільську місцевість і природу. Але ще є проблема, коли сміття, памперси, залишки їжі, тару з-під засобів особистої гігієни розтягують повсюди собаки. Проте, проживання поряд із сміттям небезпечно для здоров'я людини. В результаті гниття сміття утворюється небезпечний газ- радон, який важко виявити, оскільки він немає кольору і запаху, але він є дуже загрозливих для життя людини. Ну ми живемо в цивілізованому світі й тягнемось до кращого! ле не в такий спосіб! Адже наше село і наша країна—це наш будинок! Давайте віднесемось до цього серйозно і не будемо повторювати помилок. Будемо берегти в першу чергу своє здоров'я, природу і навколишній світ."
Нагадуємо, Відомо де можна перетнути кордон автотранспортом – карта, КПП Читайте також: Covіd-19 – у мережі показали як зараз виглядяє реанімація в Італії (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...