Українські чиновники розповіли, що буде після подорожчання цін на блакитне паливо.

12.10.2018 09:32 28 0
Українські чиновники розповіли, що буде після подорожчання цін на блакитне паливо.
Про це заявила голова Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко.
«Як тільки буде нова ціна газу від Кабміну, ми ініціюємо процедуру перегляду тарифів на тепло та теплопостачання», – зазначила вона.
Більш того, Кривенко розповіла, коли українцям доведеться «розплачуватися» по-новому.
«З урахуванням відкритого обговорення, через місяць, нові тарифи будуть встановлені», – підкреслила вона.
Також, за словами чиновниці, у разі прийняття урядом відповідного рішення в жовтні, українці отримають нові платіжки лише в січні 2019, оскільки до цього часу питання нових тарифів проходитиме обговорення та встановлення. Як повідомлялося раніше, уряд може продовжити дію спеціального зобов’язання про пільгові умови продажу газу населенню. Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.
“Оскільки ще тривають переговори, можливо, нам доведеться ще якісь доповнення вносити в цю постанову, посилювати соціальний захист людей. Все залежить від того, які рішення ми вийдемо під час переговорного процесу з міжнародними партнерами. Якщо до цього часу не буде досягнуто домовленості, то не виключаю, що можуть бути й далі продовжити спеціальні зобов’язання”, – сказав Рева.
Опалювальний сезон в Україні ось-ось повинен початися, а досі так і невідомо, наскільки подорожчає газ для населення Все через те, що уряд України все ніяк не може домовитися про виділення чергового траншу Міжнародного валютного фонду. І одна з головних умов надання кредиту – підвищення тарифів на газ для населення до рівня вартості імпортного блакитного палива. Кабмін відмовляється коментувати переговорний процес, а доля опалювального сезону практично зависла в повітрі. Переговори, які планують завершити до кінця жовтня, помітно активувалися останнім часом. Україна наполягає на поступовому підвищенні тарифів на газ – зараз пропонується збільшити вартість газу для населення на 23%. Але це тільки початок. Після другого підвищення тариф буде складати 80% імпортного паритету, тобто вартості газу для промисловості. Його планується провести з 1 травня 2019 року. За інформацією з сайту Корупція Нагадуємо: Суд над Зайцевою, що скоїла жахливу аварію у Харкові – ще досить триває (ФОТО, ВІДЕО) Читайте також: До 18 жовтня закарпатці платитимуть за газ по старій ціні
Теги: Ціни
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...