Суд над Зайцевою, що скоїла жахливу аварію у Харкові - ще досить триває (ФОТО, ВІДЕО)

12.10.2018 08:59 21 0
Суд над Зайцевою, що скоїла жахливу аварію у Харкові - ще досить триває (ФОТО, ВІДЕО)
З кожним разом судові слухання перетворюються на тортури для тих, хто втратив близьких під час ДТП. Кілька днів тому під час чергового слухання у справі кривавої ДТП у Харкові,  в ході засідання адвокати підозрюваних Олени Зайцевої та Геннадія Дронова виступили із клопотанням про проведення додаткових експертиз, посилаючись на "неповноту" попередніх. З цієї причини багато хто вважає, що так затягується час слідства з метою виправдати підзахисних. В Київському районному суді Харкова 9 жовтня правозахисники просили повторно вивчити обставини ДТП і провести низку експертиз. Сам Дронов заявив, що у справі, на його думку, багато прогалин і суперечностей – приміром, експерти досі не встановили швидкість автомобіля Lexus, а ось адвокати Зайцевої ще раз нагадали про незадовільний стан здоров’я дівчини і також попросили повторно вивчити обставини аварії. Згодом підозрювану забрала швидка із зали суду, їй стало зле. Звістка про те, що під час слухання справи у вівторок, 9 жовтня, Зайцеву прямо із залу суду забрала машина швидкої допомоги, сколихнула соціальні мережі. Користувачі запідозрили, що Зайцева хоче повторити улюблену схему українських чиновників і прикидається хворою, щоб уникнути покарання.
"Цей цирковий номер показує кожен в суді", "Черговий відпрацьований сценарій. Скоро будуть проситися на лікування за кордон", "Брехня, зроблять хворобу серця і дадуть умовно, як невиліковно хворій", "Косить", "Тварина, вбила стільки людей, а зараз їй бачите-погано", – пишуть в мережі.
За словами представника прокуратури Харківської області Віти Дубовик, на даний час суд не встиг розглянути згадане клопотання. Тому стороні обвинувачення довелося попросити додатковий час для ознайомлення із фактами і сформулювати власну позицію. Навіть правоохоронці натякають: експертизи протягом одного дня не робляться, тому прохання адвокатів можуть бути черговою лазівкою для їх підзахисних. Родичі жертв ДТП не пропускають жодного засідання, хоча морально це стає з кожним разом все важче, вони впевнені – справу затягують, аби Зайцева могла уникнути покарання.
"Кожен раз все гірше і гірше. Людмила Василівна (мама і бабуся загиблих Алли і Анастасії Сокіл) Ще два місяці тому спілкувалася з журналістами, а зараз агресивно дуже налаштована. Їй дуже важко слухати…".
https://youtu.be/KSadhFIelMg?t=351

Теги: ДТП
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...