Українка, яка заразила коронавірусом кілька сіл, вибачилася та попросила не спалювати її хату (ВІДЕО)

29.03.2020 19:58 144 6
Українка, яка заразила коронавірусом кілька сіл, вибачилася та попросила не спалювати її хату (ВІДЕО)
Її звернення було опубліковане в Facebook. Єлизавета нещодавно повернулася із заробітків з Італії. Ймовірно, там вона і підхопила небезпечний вірус. Приїхавши додому, місцева жителька брала найактивнішу участь у громадському житті свого села Колінківці. Вона ходила на мітинги під обладміністрацію 9 березня, де жителі трьох сіл боролися за створення ОТГ, спілкувалася з головою Колінківців. У результаті вона заразила не тільки своїх дітей і онуків: сам глава села зліг із високою температурою. Зараз 14 односельчан перебувають у лікарні з коронавірусом. На сьогодні, 29 березня, в Чернівецькій області виявлено 59 випадків коронавірусу. А разом із Колінківцями на карантин посадили ще три села: Топорівці, Бочківці і Грозненці. У цих районах виставили блок-пости, всі дороги і лісові стежки перекрили шлагбаумами. «Винуватиця» такої ситуації Єлизавета записала відео, де розповіла, що сама вже одужала і перебуває вдома. І пообіцяла більше ніколи не їздити до Італії на заробітки. Також вона сказала, що чула, що люди хочуть спалити її будинок. А також, що хочуть розправитися з її дітьми і внуками.
«Не вбивайте їх, хочете вбивайте мене, ріжте, рубайте», – зі сльозами просить жінка.
Вона каже, що сім’я нікуди не виходить і сидить на сумках, із документами. «Кожну ніч мої діти, як зайченята, не сплять зі страхом, як тільки чують шарудіння у дворі», – плаче жінка.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 6

Сашка

5 квіт. 2020 р., 12:21
Боже люди схаменіться! Що ви як нелюди поступаєте!! На її місті могли бути ви або я!!! Ви можете хоть трішечки совісті мати! Тварини вже би так не робити як ви!! Ви просто нелюди які думають тільки про себе,ігоїстичні,само люблячі !!!!!!!!!

ОКСАНА

31 бер. 2020 р., 18:59
Я вибачаюсь,але тільки сліпоглухонімий не чув про цю ситуацію.Сказано ясно,сидіть дома.Ні,їх носить.З сотні людей один сяде дома і перечекає два тижні.А потім ридаємо і просимо.Є закон,є штрафи і покарання за порушення.

Ана

31 бер. 2020 р., 17:12
Люди в нас такі тупі...

Ольга

31 бер. 2020 р., 16:51
А мозги включити і посидіти 2 тижні вдома вона не могла?
Вона з Італії приїхала, вона 100% знала про вірус і про те, що потрібно сидіти в карантині, але ж ні, їй потрібно було шлятись скрізь так, щоб заразити 4 села (своє село і ще три!).

Головою треба було думати, а не знімати тепер слізні каяття на відео!

Скільки стареньких людей вона заразила, організм яких не впорається із цією хворобою?
Смерть тих стареньких бабусь і дідусів, яких вона заразила і які не переживуть цей вірус, буде на її совісті!

Алла Карбышева

29 бер. 2020 р., 20:12
Ужас , неужели такое может быть? Какое-то средневековье, а я думала , что в Западной Украине - добрые,сочуствующие и верующие люди...

Гость

29 бер. 2020 р., 20:10
Оставьте женщину в покое, она не виновна, на её место мог быть кто угодно.
Loading...