Угорщина обмежує в'їзд у країну в нічний час, а в Австрії з вівторка повний локдаун

14.11.2020 20:19 865 1
Угорщина обмежує в'їзд у країну в нічний час, а в Австрії з вівторка повний локдаун

Угорщина в звязку з запровадженням комендантської години обмежила в нічний час перетин кордону, а Австрія з 17 листопада по 6 грудня переходить на повний локдаун через коронавірус.

Канцлер Австрії Себастьян Курц заявив, що з 17 листопада до 6 грудня в країні оголошується повний локдаун Про це повідомляє DW.
"На наступні два з половиною тижні, починаючи з наступного вівторка до неділі, 6 грудня, включно, буде другий локдаун, як навесні", - сказав Курц журналістам.
Він пояснив, що з 17 листопада закриється майже вся торгівля, крім магазинів щоденної необхідності, пошти, банків і аптек, закриються підприємства косметичної сфери - перукарні, косметичні салони. Школи переходять на дистанційне навчання, обмеження на вихід з дому без поважної причини діятимуть цілодобово. Курц також заявив про необхідність переведення співробітників на віддалену роботу всюди, де це можливо.
"Моє наполегливе прохання на наступні тижні - будь ласка, ні з ким не зустрічайтеся. Проводьте вільний час виключно з людьми, з якими проживаєте, а якщо ви живете одні, то визначте одну людину, з якою ви будете перебувати в особистому контакті ", - зазначив Курц.
У відповідності до інформації, наданої угорськими прикордонниками, з 21:00 до 06:00 (за київським часом) на території Угорщини починає діяти комендантська година. Обмеження посилено у зв’язку з другою хвилею поширення коронавірусної інфекції на території країни», - про це повідомляє пресслужба ДПСУ. Це не стосується вантажних перевезень й транзиту. Детальніше:
  • Для осіб, які короткотерміново (00-24 год.) в’їжджають на територію Угорщини в межах зони 30 км від кордону заборонено в’їзд між 21.00 год та 06.00 год.
  • Винятком є випадки загрози життю, а також прибуття/повернення на/з місця роботи підтверджене належним чином.
Увага! Угорська прикордонна поліція здійснюватиме постійні перевірки. Зокрема, можуть дозволити в’їзд на територію країни у крайній термін о 20.45 год лише при умові, що громадянин прямує у готель, де зупиняється з діловою метою, та гарантує своє прибуття у готель до 21.00 год. При порушенні цієї вимоги громадянин повинен розраховувати на штраф, максимальна сума якого може сягнути 500 000 форинтів! Угорщина залишається в червоній зоні МОЗ України, яка була актуалізована 13 листопада. Читайте також: З понеділка, 16 листопада, у Словаччині вступають в силу нові правила перетину кордону https://pershij.com.ua/novi-pravyla-peretynu-kordonu-u-slovachchyni-opublikovano-ukaz/  Будьте в курсі зПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

еге

15 лист. 2020 р., 22:00
ганьба! клоун-скотиняка зеленський краде трикратно наші пенсії!
Loading...