Нові правила перетину кордону у Словаччині: опубліковано указ

14.11.2020 19:15 2177 0
Нові правила перетину кордону у Словаччині: опубліковано указ

З понеділка, 16 листопада, у Словаччині вступають в силу нові правила перетину кордону

Про це повідомили у соцмережі Фейсбук у групі "З дому додому", з посиланням на урядовий указ Управління охорони здоров’я Словацької Республіки. Основні зміни:
  • Правила, які до тепер були між Словаччиною й Чехією будуть встановлені й на границях інших держав Євросоюзу: Польщею, Австрією, Угорщиною. Це фактично буде означати скасування певних обмежень на цих кордонах.
  • Також буде скасовано тестування на антиген на границі з Україною.
Увага! До понеділка таке тестування будуть проводити! Словаччина залишається в червоному списку МОЗ України, актуалізованому 13 листопада. Щодо змін: з 16 листопада у Словаччині дозволять відкритися театрам, кінотеатрам, басейнам та релігійним установам. Театри, кінозали й церкви зможуть приймати до 50% відвідувачів від загальної місткості. При цьому люди повинні сидіти через ряд або у шахматному порядку. Крім того, на вході потрібно здійснювати температурний скринінг, а споживати їжу та напої у кінотеатрах заборонено. Спортзали і басейни зможуть приймати максимум одну людину на 15 квадратних метрів площі та зобов’язані проводити дезінфекцію. Однак незважаючи на зменшення кількості інфікованих, надзвичайну ситуацію в Словаччині продовжили ще на 45 днів. Попри послаблення, зберігається заборона на зібрання групами більше 6 людей, якщо вони не є членами одного домогосподарства. Повний текст урядової постанови за посиланням: https://www.minv.sk/swift_data/source/verejna_sprava/vestnik_vlady_sr_2020/ciastka_16_2020.pdf?fbclid=IwAR1GMiyFBI6KmkrwJRFvtv92yBoBqwdghug2knlpsVnJC2KqTMk8Ctd-zD0 Читайте також: Нa митному посту «Мaлий Березний» росіянин «втрaтив» «ALFA ROMEO» через приховaні 40 блоків сигaрет https://pershij.com.ua/na-mytnomu-postu-malyi-bereznyi-rosiianyn-kontrabandyst-khotiv-rozbahatity-ale-v-rezultati-vtratyv-vlasne-avto-foto/  Будьте в курсі зПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...