У Тячеві встановили велетенського дерев’яного птаха (ФОТО)

11.09.2018 14:38 26 0
У Тячеві встановили велетенського дерев’яного птаха (ФОТО)

Автором дерев’яної скульптури є народний умілець-різьбяр Іван Райчинець. Майстер вирізав скульптуру з дерева старої аварійної тополі, зрубаної біля Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. В. Гренджі-Донського, інформує Tyachiv.com.ua.

Також зазначається, що крім цієї скульптури, різьбяр виготовив ще одну, яка ілюструє легенду про походження назви гори Нересен. Як розповідав майстер під час роботи, статуї мали би прикрасити оновлений сквер у місті.
"Та, вочевидь, у процесі наміри змінилися, і дерев’яного орла 10 вересня встановили ближче до центру і камер відеонагляду – перед будівлею Тячівської міської ради", - йдеться у повідомленні.  
Довідка: Орел – офіційний геральдичний символ Тячева, затверджений Тячівською міською радою 10 лютого 2004 року. Дослідники зазначають: зображення цього птаха є на найдавнішій міській печатці, датованій 1608 роком. Це так званий польський орел, зображений на гербі Польщі, що пов'язано з тією роллю, яку Тячів відіграв у трансільвансько-польських економічних і політичних зв'язках XVI–XVII століть. Адже протягом тривалого часу східна частина Марамороського комітату, яка межувала з Коломийським повітом Галицької землі, була осередком торговельних відносин Угорщини та Польщі. Нагадаємо, Виграні тендери по ремонту доріг на Виоградівщині, Свалявщині, Іршавщині та Хустщині можуть скасувати (ПЕРЕЛІК) Читайте також: На кордоні в межах Закарпаття відгуляють Дні добросусідства України та Польщі
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...