На кордоні в межах Закарпаття відгуляють Дні добросусідства України та Польщі

11.09.2018 14:08 17 0
На кордоні в межах Закарпаття відгуляють Дні добросусідства України та Польщі

14-15 вересня на українсько-польському кордоні в межах Закарпаття та Підкарпатського воєводства відбудуться Дні добросусідства України та Польщі.

Свято за участі представників органів влади прикордонних регіонів, дипломатичних та консульських установ, громадських організацій, ділових кіл, прикордонної та митної служб відбудеться на Закарпатті вперше з 2002 року. Передували цьому спільні домовленості із Підкарпатським воєводством Республіки Польща. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.
«14 вересня польська сторона прийматиме офіційну делегацію від Закарпатської області. У с. Лютовиська (Підкарпатське воєводство) пройде міжнародна конференція «Карпатські дні добросусідства – зустріч на кордоні». У рамках заходу передбачено проведення двох панельних дискусій з питань збільшення доступності Карпат та поглиблення міжнародного співробітництва за програмою «Польща – Білорусь – Україна», - йдеться у повідомленні.
Також, у суботу, 15 вересня, на українському боці учасники презентують соціально-економічний, культурний та туристичний потенціал регіонів.
"Програмою передбачені підписання важливих двосторонніх документів – Програми спільних дій між Закарпатською обласною державною адміністрацією (Україна) та Підкарпатським воєводством (Республіка Польща), грантового контракту у галузі охорони здоров’я. Учасники та гості свята оглянуть промоційно-туристичні намети і виставкові стенди, долучаться до концертно-розважальної програми", - повідомляється на сайті глави ОДА.
Водночас зазначено, що метою українсько-польського Дня добросусідства є розвиток транскордонного співробітництва та євроінтеграції, створення простору для налагодження співпраці між громадами та зростання ділової активності прикордонних регіонів. Початок офіційної частини свята 15 вересня о 13:00 за Київським часом. Локація: територія тимчасового переходу поза пунктом пропуску в районі 127-го прикордонного знаку поблизу с. Лубня Великоберезнянського району. Нагадаємо, Москаль показав, що сталося з дорогою до села Ганьковиця на Свалявщині (ФОТО) Читайте також: Ремонт доріг на Закарпатті під загрозою зриву
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...