У Таїланді тисячі голодних мавп громлять магазини і нападають на людей, які замкнулися по домівках (ФОТО, ВІДЕО)

31.07.2020 22:50 286 0
У Таїланді тисячі голодних мавп громлять магазини і нападають на людей, які замкнулися по домівках (ФОТО, ВІДЕО)
Тисячі мавп окупували ціле місто. Вони в пошуках їжі громлять магазини, нападають на фургони з продуктами, крадуть їжу у людей. У зв'язку з цим більшість жителів міста закрилися в своїх будинках і намагаються виходити на вулицю тільки в крайніх випадках
У таїландському місті Лопбурі склалася катастрофічна ситуація з макаками-крабоїдами, кількість яких за час карантину значно збільшилася. У місті живе 70 тисяч осіб, а мавп розвелося до 8,8 тисячі, пише New York Times.
"Ми живемо в клітці, а мавпи живуть на вулиці", - розповіла одна з місцевих мешканок.
Щоб заспокоїти тварин, деякі жителі стали підгодовувати макак солодощами і фастфудом. Однак, це тільки погіршило ситуацію: від шкідливої ​​їжі вони стали гіперактивними і почали старанніше розмножуватися. Відзначається, що в поліції зізналася у своїй безпорадності в даній ситуації. Один з правоохоронців, який спостерігав за розгромом вантажівки з фруктами, зітхнувши розповів, що боротися з ними марно. Він пояснив, що при спробі розполохати мавп їх набіжить ще більше.
За даними видання, місцеві діячі, відповідальні за охорону дикої природи, почали масову стерилізацію мавп, щоб контролювати їх чисельність. Понад 300 тварин перенесли операцію в минулому місяці, і ще 200 будуть стерилізовані в серпні.
  [gallery ids="250114,250118,250113,250112,250116,250117,250115"]   https://youtu.be/AqYRVum1EKM

ДЖЕРЕЛО

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...