У суботу, 26 серпня, на ужгородському «Автомобілісті» ФК «Ужгород» проведе матч з СК «Хмельницький». Початок о 17:00

24.08.2018 15:11 77 0
Інтерв'ю з тренером ФК «Ужгород» Мирославом Бабяком. Нічия у третьому турі в Острозі і дебютне очко в чемпіонаті Ви, певно, сприймаєте більше як негатив, аніж здобуток. Позаяк ще у першому таймі ФК «Ужгород» створив, щонайменше, три гольові і шість небезпечних моментів… Шкода, що при такій грі ми втратили два очки. Команда створила більш, ніж достатньо епізодів для взяття воріт. Ми володіли м’ячем у чотири рази більше. Жахливе поле. У нас такого в районному чемпіонаті нема. Було надзвичайно складно грати в пас. А суперники просто тягнули час і, як підсумок, досягли бажаного результату. Чого не можу сказати про своїх підопічних. Уже в перерві Ви зробили чотири заміни. У другому таймі випустили і п’ятого гравця. Тобто усі, хто приїхав до Острога, мали можливість зіграти. У нас завдання – награти колектив. Ми могли виграти цю гру. Але в нас інші пріоритети. Було б не правильно, якби хтось із футболістів, проїхавши 520 кілометрів, не зіграв. Ваші суперники у першому таймі перейшли свою половину поля всього кілька разів. Ви повністю контролювали гру. Чого усе ж не вистачило, аби здобути три очки: фарту, досвіду, рівного поля? Усі, перераховані Вами чинники вплинули на кінцевий результат. У порожні ворота з метра не влучити, чи влучити у воротаря – поле вплинуло? Ні, фарту й досвіду забракло. Віддати точний пас низом – потрібен фарт? Теж ні, треба газон рівний. Плюс до всього острозькі футболісти півтайму на полі валялись. Я ще такого в житті не бачив. На 90-ій хвилині сфолили на Івану Ковачу в штрафній. Я це бачив на відеоповторі. Будете коментувати цей епізод? Можна було б згадати і момент, коли м’яч перетнув умовну лінію воріт. Бо її абсолютно не видно було. Але знову ж таки усе упирається в якість поля. А дії арбітрів я коментувати не хочу. Їм видніше, певно, було. Когось із футболістів за підсумками цього матчу виокремити можете? Футболісти віддались повністю грі, вони прагнули перемоги. Ми дійсно дружня команда. Тому нікого не хочу виокремлювати. Усі молодці. Наступний поєдинок «Ужгород» проведе вдома із «Хмельницьким». Можливо, у цьому матчі Ваші підопічні здобудуть три очки? Я не можу сказати на усі сто відсотків, що ми переможемо. Але зробимо усе для цього. Нагадаємо, наступний поєдинок у рамках чемпіонату України з-поміж аматорів ФК «Ужгород» проведе 26 серпня на ужгородському «Автомобілісті» з СК «Хмельницький» о 17:00. Прес-служба ФК «Ужгород» Нагадаємо, Ужгородці взяли участь у масштабному «Big City Ride» (ФОТО)