У Мукачеві триває конкурс серед директорів шкіл (ФОТО)

15.08.2018 13:38 41 0
У Мукачеві триває конкурс серед директорів шкіл (ФОТО)
Під час засідання сьогодні провели співбесіди з кандидатами у керівники ЗОШ №2, СШ №4, НВК №6, НВК 10, СШ №16. Серед них - Лабош Михайло Михайлович, кандидат на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г.Шевченка. Під час співбесіди він запевнив, що його стратегія - школа радості для дітей, творчості для вчителів та спокою для батьків. Конкурсне засідання триває і надалі. Результати опублікують у мережі на сторінці Управління освіти, молоді та спорту м. Мукачево.    
На питання журналістів до начальника Мукачівського міського управління освіти, молоді та спорту Катерини Кришінець-Андялошій з приводу того, чому вчора вже опублікували інформацію про призначення нового керівника 20 школи раніше строку 3-ох днів, вона відповіла: "Якщо не буде жодних оскаржень, то конкурсна комісія буде рекомендувати здійснити підписання контракту з тим кандидатом, який отримав більшість голосів і його призначать на посаду керівника". Але у нас є зафіксована перша публікація стосовно результатів конкурсу, яку вчора оприлюднили на сайті управління освіти, де був конкретно вказаний кандидат, але потім її видалили і виправили інформацію стосовно результатів конкурсу директорів, можете порівняти самі:
Нагадаємо, У Мукачеві розпочали розгляд кандидатур на посади директорів навчальних закладів (ФОТО, ВІДЕО) Також читайте: Неперевершена Тіна Кароль дасть концерт в Ужгороді з новим альбомом “На біс” (ВІДЕО)  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...