У МОЗ каратимуть українських лікарів, які виступають проти вакцинації від коронавірусу

17.11.2021 18:25 1355 0
У МОЗ каратимуть українських лікарів, які виступають проти вакцинації від коронавірусу

У Міністерстві охорони здоров’я вирішила карати українських лікарів, які виступають проти вакцинації від коронавірусу: їм загрожує звільнення. 

Як розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін, МОЗ має намір застосувати санкції до тих лікарів, які мають низькі показники вакцинації від COVID-19. Там переконані, що причиною такої ситуації може бути відвертий виступ медиків проти щеплень від корона вірусу, — інформує «Варта1», з посиланням на “УНІАН”.

За словами Кузіна, на сьогодні багато сімейних лікарів мають нульові показники вакцинації на ділянках.


“Це означає, що медики не телефонують своїм декларантам, не інформують про вакцини, не запрошують людей робити щеплення”, — пояснив він.

Санлікар підкреслив, що тим самим лікарі не виконують вимоги наказу МОЗ № 504 про порядок надання первинної медичної допомоги.

Тому, як розповів Кузін, для початку планується просвітницька робота з лікарями, під час якої з ними ще раз поговорять про користь вакцинації. А до особливо злісних противників вакцинації застосують санкції.


“Основна санкція, яка може бути, — це припинення контракту НСЗУ з таким медичним працівником через порушення ним порядку надання первинної медичної допомоги”, — наголосив Кузін.

Нагадаємо, раніше професор НАН України заявив, що лікарі-антивакцинатори загрожують нацбезпеці, їх потрібно звільняти.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...